Rūpējies par dabu nevis vienreiz gadā, bet gan visu gadu!

Kapriize
Kapriize 22. aprīlis 2017 23:36
1321

  Šodien ar mīļoto cilvēku devos talkā, kaut arī bija diezgan īpatnējs laiks - vienā brīdī saule spīdēja, nākamajā lietus jau lija, pēc tam atkal saulīte spīdēja, tad nez no kurienes krusa parādījās ar sniegu un tam visam klāt bija liels vējš, bet ne par to ir stāsts.

  Talkojot, atradām un, protams, savācām visādas drazas, sākot ar alus bundžām, beidzot ar izlietotām paketēm, kā arī prezervatīvu paciņas un citas lietas. Tobrīd, kad konkrēti mežā atradu izlietotu paketi, uz kuras bija manāmas asinis, palika pretīgi ap sirdi un radās jautājums, nu vai tad tiešām tādas lietas ir jāsviež mežā, kur mēdz laiku pa laikam uzturēties dažādi cilvēki, lai atpūstos, sēņojot, ogojot vai vienkārši pastaigājoties un baudot mieru. Vai tad tiešām ir tik grūti aizvest uz savām mājām un izmest tur savas izlietotās higiēnas preces? Nu nav taču kuram katram jāredz tik pretīgs skats meža vidū. 

  Cilvēki ir tiešām cūkas! Paši piedrazo dabu un savu apkaimi, kurā dzīvo, bet pēc tam čīkst, ka, redz, dzīvo nesakoptā valstī, kurā ik uz stūra mētājas dažādas drazas. Es tiešām nesaprotu, vai tad ir tik grūti savus atkritumus izbērt tur, kur pienākas, respektīvi, miskastes konteineros. Ja jau Tu vēlies dzīvot sakoptā vidē, tad pats arī nepiecūko šo vidi, nav nevienam Tavā vietā nekas jāvāc! Un katrā ziņā tas, ka Tu vienreiz gadā piedalies talkā, tēlo ļoti "kārtīgo" cilvēku šajā dienā, nenozīmē, ka vari lepoties ar padarīto talkošanas dienā, ja visu gadu savu apkaimi cūko! Tādēļ vajag vienmēr, uzsveru uz vārda VIENMĒR aiz sevis savākt, lai arī kāds slinkums būtu vai kāds cits attaisnojums, jo ne daba, nedz arī citi cilvēki ir pelnījuši atrasties un dzīvot vidē, kas nav sakopta.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kapriize 23. aprīlis 2017 10:17 Aggie

Nu man personīgi kaimiņos dzīvo tādi cilvēki, kas viscaur gadu cūko, bet talkas dienā piedalās, lai varētu ar to palielīties un visiem stāstīt, cik viņiem grūti gājis. Bet nu lielākā daļa tiešām talkās nepiedalās no tiem, kas cūko.

Aggie 23. aprīlis 2017 02:31

tie cilvēki, kuri drazo, uz talkām neiet... un viņu mājas ir tādas pašas... piedrazotas... viņi ir tik slinki, ka pat Kerstynas slinkums nespētu ar tiem sacensties :D tie cilvēki ir tādi, kā no šova "diagnoze vācēji"... tur jau neparāda, ka cilvēki kaut ko vāc, bet drazo, kur pagadās, pat pašu mājā... sēž šūpuļkrēslā, patraucēja papīrītis rokā, turpat blakus nometa... un nesavāca... un tā tur tā draza vācas... runāju ar no pieredzes, jo kaimiņu jaunāko atvasi gadus atpakaļ mācīju, kur ir miskaste... viņa meta visu zemē, pat manā teritorijā, kad spēlējās ar manējiem... piegāju, pateicu, lai paceļ un reku miskatse un izmet, tādu traci sacēla... es viņai traci sacēlu :D un viņas vecākiem :D