Rūdīta smēķētāja pārdomas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. jūlijs 2014 14:32
1413

Nesaprotu, kāpēc visi tagad uztraucas par smēķēšanu. Ir taču savas priekšrocības… Vai tomēr nē? Nu, spriediet paši...


Klepus. Ir tik lieliski katru jaunu dienu sākt ar kārtīgu izklepošanos – pirmkārt, kaimiņi aiz sienas zina, ka esmu vēl dzīvs! Otrkārt, pašam arī kaut kā komfortablāk, – nav nepieciešams modinātājs, un sievai nav jāsaka labrīt, pietiek ar dienišķo rīta klepu, un šī jau lec no gultas laukā!


Sejas ādas novecošana. Jau no bērnības ar skaudību esmu nolūkojies uz vecu ļaužu portretiem – krunciņa pie krunciņas, āda dzeltenīga... ceru, ka man nevajadzēs gaidīt tik ilgi, varbūt jau pie 40 būs redzami rezultāti. Gribētos, ziniet, līdzināties tiem indiāņiem no vecajām filmām, varētu vēl ar pīpi zobos...


Atkarība. Lieliska lieta – vismaz kaut kas manā dzīvē ir stabils! Tagad te izsakos, skaidri zinot, ka pēc tam došos uzpīpēt. Tāpat darbā varu mierīgi stundiņu strādāt, jo skaidrs, ka pēc tam sekos pīppauze. Es vispār neizprotu, kā nesmēķētāji var šo dzīvi izturēt, ko viņi dara smēķēšanas vietā??


Izmaksas. Tagad ir moderni visu nopelnīto ieguldīt sevī. Ne bankā, ne bērnos, ne autiņā, bet sevī... Es esmu moderns un tā arī daru, jo, kad iepērku cigaretes mēnesim, pārāk daudz no algas pāri vairs nepaliek. Nu, bet sev man nekā nav žēl, patiešām.


Mati un drēbes smird pēc dūmiem. Nu, šis ir reāls ieguvums – sabiedriskajā  transportā dāmiņas tik sarauc degunus un metas prom, bet es varu mierīgi apsēsties, kur vēlos. Savas drēbes ne ar vienām citām arī nesajaukšu nekad. Sieva izmēģinājusies visādus mazgāšanas līdzekļus, šad tad jau izdodas tikt vaļā no dūmu smakas, bet nu vismaz ādas jakas un cimdi savas pozīcijas nenodod – smird reāli!


Plaušu vēzis. Man jau liekas, ka šajā jautājumā dakteri pārspīlē – kam vispār interesē, kas notiks vecumdienās? Plaušu vēzis taču ir vecu cilvēku slimība, vai ne? Līdz tam taču vispār vēl jānodzīvo...  


Sirds un asinsvadu slimības. Nu un, ka man ir paaugstināts asinsspiediens un sirds aritmija? Jūs vispār esat redzējuši kādu pilnīgi veselu cilvēku savā dzīvē? Es – nē.. tāpēc arī negribu būt izlēcējs...


Aizdusa. Jā, uz piekto stāvu kāpju piecos piegājienos, piecreiz atpūšoties. Nu un? Kur man steigties? Varētu vēl uzpīpēt pa ceļam, tik nezin kāpēc aizlieguši tagad kāpnēs pīpēt... Toties uz leju es skrienu ātri, jāapstājas tikai pēc katriem diviem stāviem!

Priekšlaicīga mirstība. Par to nemāku spriest, varētu pajautāt, ko par to klasesbiedrs Janka domā. Mēs ar viņu kopā septītajā klasē starpbrīžos uz abiem dalījām vienu cigareti... Nu, bet tas ir nokavēts, neizturēja Janka smago dzīvi... Bet es gan pagaidām esmu dzīvs!Slimību profilakses un kontroles centrs brīdina:

humora izjūtas trūkums, tāpat kā smēķēšana, ir kaitīgi Jūsu veselībai!


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 4. jūlijs 2014 23:47

Humora izjūtas nekādas (emo) Un ar plaušu vēzi saslimst aizvien jaunāki cilvēki,tāpēc nevajag ironizēt..

hiperkeri 3. jūlijs 2014 14:12

Nu ,tā humora izjūta uz beigām absolūti noplaka.
Es ceru,ka tas autors ar sevi baigi lepojas.