Rīgas Neona skrējiena ietvaros būs pieejamas bezmaksas ķermeņa sastāva pārbaudes!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. augusts 2018 16:23
456

Šī gada 25. augustā norisināsies Rīgas Neona skrējiens, kas pulcēs skrējējus un nūjotājus, lai kopīgi dotos aptuveni 5 km garajā distancē. Pasākuma prioritāte ir veselīga dzīvesveida popularizēšana un veicināšana. Atbalstot šo sportisko iniciatīvu un aktīvu un veselīgu dzīvesveidu kopumā, BENU Aptieka piedāvās pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem veikt bezmaksas ķermeņa sastāva un citas vērtīgas pārbaudes, kas ļaus noskaidrot būtiskus datus par savu ķermeni.

Rīgas Neona skrējiena aktivitātes sāksies šīs sestdienas pēcpusdienā, kad tiks doti starti 500 metrus līdz 1 kilometru garajiem bērnu skrējieniem, savukārt plkst. 20:00 aptuveni 5 kilometru distancē dosies skrējēji un nūjotāji, lai izbaudītu Neona skrējiena svinīgo atmosfēru. Atbalstot šo skrējienu un veselīgi aktīvu dzīvesveidu kopumā, BENU Aptieka pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem piedāvās veikt  bezmaksas ķermeņa sastāva pārbaudes, asinsspiediena mērījumus, kā arī nogaršot LIVSANE ūdenī šķīstošos vitamīnus. Visi mērījumi un degustācijas būs pieejamas bez maksas  BENU Aptiekas teltī, kas atradīsies sacensību starta-finiša zonā Lucavsalā. Būs padomāts arī par pašiem mazākajiem, kam BENU teltī paredzēts bērnu izklaižu stūrītis.

Pasākuma ietvaros piedāvātās ķermeņa sastāva pārbaudes ir īpaši mērījumi, kas tiek veikti, izmantojot atbilstošu tehniku, kura ļauj noteikt detalizētus ķermeņa sastāva rādītājus, tādus kā svars, ķermeņa masas indekss (ķermeņa masas un auguma samērs), ķermeņa tauku masas procentuālā attiecība pret ķermeņa kopējo masu, ūdens procentuālais saturs ķermenī, ķermeņa muskuļu masa, kaulu masa, ķermeņa bioloģiskais vecums un viscerālo tauku daudzums. Pārbaudes veiks speciāli apmācīti BENU skaistuma un veselīga dzīvesveida speciālisti, kas, balstoties uz šo pārbaužu rezultātiem, sniegs tieši Jums piemērotas veselīga dzīvesveida rekomendācijas par ieteicamo uzturu un fizisko slodzi ikdienā. Savukārt asinsspiediena mērījumi ir ļoti svarīga un vienkārša sirds veselības pārbaude ikvienam cilvēkam. 

BENU Aptieka arī turpmāk atbalstīs veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, piedaloties nākamajos Baltijas Maratonu pasākumos – septembrī plānotajos Electric Run Jūrmalā un Liepājas velomaratonā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies