Restarts

mazaa raganina
mazaa raganina 9. novembris 2019 12:37
391

Sveiki, te Es!

Neesam runājušās simts un vēl pāris gadus. Biju citā izplatījumā, ja tā var teikt, citā dimensijā. Laiks beidzot vilkt sevi ārā dienas gaismā.

Prātā skan Dona dziesmas vārdi: Tur jau tā tuvojas....Nē, šoreiz, ne Varanasī, bet kaut kas biedējošāks-ZIEMASSVĒTKU BALLE.

Kāpēc biedējoši, tāpēc, ka dāmas ofisā par citu neko nerunā kā tikai par to, cik nu kura ir resna un, ka skapī dzīvo monstrs - MAN NAV KO VILKT MUGURĀ.

Labākais ir tas, ka visresnākā mums ir dāma ar 34. izmēra apģērbu, tas liek uzjautrināties.

Toties es šēžu savos ierakumos ar 40. izmēra apģērbu un jūtos labi, vismaz man tā it kā šķiet, bet iekšā jau sēž velniņš-vajadzētu kaut pāris kg nomest, bet...varbūt citreiz.

Tomēr aprunājoties atklāti ar gudru cilvēku, t.i. mani, nonākam pie secinājuma, ka manā dzīvē vajadzētu ienest svaigumu un tā teikt veikt apdaitu manai ikdienai. Bet nevis tāpēc,lai kaut ko nomestu (ak, šie liekie kg), bet padarītu savu ikdienu krāsaināku, lai atvieglotu dzīvi savam ķermenim. Es lieliski apzinos savus klupšanas akmeņus: miltu ēdieni, kartupeļi un mazkustīgums. 

Tāpēc, es, laužot savu slinkumu, esmu pieņēmusi šo izaicinājumu izkustināt sevi no krēslas zonas.

Tātad manas apņemšanās: atsākt nodarboties ar jogas vingrinājumiem, no miltu izstrādājumiem atstāt uzturā tikai pāris rikas rudzu maizi (ne katru dienu), mīļie kartupeļi tikai tā teikt svētku reizēs, kontrastduša no rītiem un mans īpašais vingrojumu komplekss mugurai.

Ka man ies - dalīšos pēc nedēļas blogā. 

P.S. un man ir ko vilkt uz Ziemassvētku balli.

Foto mans jogas pasniedzējs.

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 9. novembris 2019 12:51

Apsveicu ar atgriešanos mūsu pulkā! (party):*(hug)(F)