Radošās mokas un neēšana

Autors: sauljuks, 2019. gada 24. novembris, 15:32:59
Radošās mokas un neēšana

Foto: www.pixabay.com

Nu tā, svētdiena ir klāt, nedēļa ir beigusies un ir laiks atskaitei.

Šonedēļ biju apņēmusies katru dienu kaut ko uzrakstīt. Neesmu dikti apmierināta ar rezultātu, lai gan katru dienu cītīgi uzskribelēju jaunu dienasgrāmatas ierakstu. Nekas vairāk ta arī neradās. Ir viens iesākts stāstiņš, bet šobrīd nav laika tam pieķerties. To skumjo četrrindīti nav ko pieminēt. Bija interesanti sevi vērot šīs nedēļas laikā, kad katrai dienai bija uzdevums. Gluži kā skolā mājasdarbs. Es tomēr centos cītīgi to pildīt un pie tā pieturēties. Vienīgais rīts, kad nerakstīju, bija ceturtdiena, jo darbs sākas sešos no rīta. Tad es atradu laiku vakarā. Tātad, ir reizes, kad apņemšanos spēju pildīt. Laiku pa laikam pašdisciplīna tomēr strādā. Vairāk jau tad, ka pašai ļoti gribas rezultātu.

Pilnīgi negaidot šo nedēļu mani aizrāva cita lieta. Es nejauši nonācu pie neēšanas eksperimenta. Klikšķis. Un es izlēmu šonedēļ sarīkot sev atslodzes nedēļu.

Izdevās lieliski! Neēdu šodien jau septīto dienu un negribas. Enerģijas netrūkst. Noskaņojums lielisks. Darba slodze nav mazinājusies. Vienīgo reizi, kad sajutu, ka tiešām sāk trūkt spēka - vakar ap trijiem naktī. Palika grūti. Bet domāju, ka neēšana tur spēlēja tikai daļu lomas. Pēc gara darba nedēļas, tā nakts vienalga būtu grūta. Es neēdu neko, pilnīgi neko jau septiņas dienas un jūtu, ka varētu mierīgi turpināt, bet, sekojot vairākiem apsvērumiem, rīt ķeršos pie augļu sulām un, iespējams, pomelo. Atsākšu ēst lēnām. Kaut ko vieglu.

Nākamreiz ļaušu sev neēst ilgāk. Joprojām nesaprotu - kā var neēst un justies tik labi?! Man tas ir tāds pārsteigums!! Jā, dzeru zāļu tējas ar citronu un arī medu, tā ka tur ir zināms atbalsts enerģijai. Un joprojām neizdzeru 2 litrus dienā. Nespēju sevī iedabūt tik daudz.

Žēl, ka nav nekādu iespēju uzzināt, vai un cik organisms ir spējis attīrīt. Vai vispār - kas ir noticis pa šo nedēļu manā fiziskajā iekšpasaulē. Internetā atrodamā informācija ir pretrunīga, bet par badošanos tur ir daudz labu vārdu.

Tagad būtu jānosprauž mērķis pēdējai novembra nedēļai un man nav pilnīgi nekādu ideju. Es zinu, ko darīšu - lēnām atsākšu ēst. Turpināšu traki strādāt. Un mēģināšu atrast laiku stāstiņam par Lapu. Vai šie derēs kā uzdevumi? (Nu varbūt tā strādāšana īsti neiederas) Nevaru saprast vai ir vērts turpināt rakstīt dienasgrāmatiskus ierakstus katru dienu?

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”