Pretī vasarai

Autors: pece, 2012. gada 3. maijs, 12:00:00
Pretī vasarai

Izlasot uzdevumu, gribējās teik - es neko nedaru! Tad padomāju un sapratu, ka tā īsti nebūs taisnība.

Vispirms jau pavadu laiku pēc iespējas vairāk svaigā gaisā, gan nākot mājās no darba kājām, gan vakaros ejot ar mazo uz rotaļlaukumu un brīvdienas ir manas mīļākās dienas - tad dodamies dabā vai uz laukiem.


Šajās brīvdienās uzspējām gan doties pastaigā gar jūras krastu, kad vējš mēģināja mūs pludmales smiltīm nobārstīt un jūra dziedāja savas vēja serenādes! Paspējām paplosīties dārzā un uz lauka - sīpoli, kartupeļi, burkāni, bietes, noravējām ziemas sīpolus. Līdzīgas aktivitātes plānojas arī turpmāk. Un jā, tagad man uz pilsētas dzīvokļa balkona "dzīvo" svaigi salāti - noēdīšu tos, kas no dobes, ķeršos klāt svaigajiem uz balkona!

Arī pikniks ir neiztrūkstoša aktivitāte vasarai tuvojoties - pati marinēju gaļu, visi ēda un slavēja! Un ungunskuru kurinājām, lai ogles iegūtu, i visu dienu svaigā gaisā sabijām.

Šobrīd lauzu galvu un mēģinu vienoties ar sevi - iet uz sporta zāli vai izmēģināt skriet. Bet gan jau padoms uzrad;isies, kad pieņemšu lēmumu. Slinkot jau tāpat nav ļauts, jo mazais pārrodas no bērnu dārza un to tik vien skandina - laukā labs laiks - ejam laukā!!!

Un kā Tu sagaidi pavasari? Piedalies Lielajā pavasara konkursā un laimē balvas!