Pretī vasarai

pece
pece 3. maijs 2012 12:00
668

Izlasot uzdevumu, gribējās teik - es neko nedaru! Tad padomāju un sapratu, ka tā īsti nebūs taisnība.

Vispirms jau pavadu laiku pēc iespējas vairāk svaigā gaisā, gan nākot mājās no darba kājām, gan vakaros ejot ar mazo uz rotaļlaukumu un brīvdienas ir manas mīļākās dienas - tad dodamies dabā vai uz laukiem.


Šajās brīvdienās uzspējām gan doties pastaigā gar jūras krastu, kad vējš mēģināja mūs pludmales smiltīm nobārstīt un jūra dziedāja savas vēja serenādes! Paspējām paplosīties dārzā un uz lauka - sīpoli, kartupeļi, burkāni, bietes, noravējām ziemas sīpolus. Līdzīgas aktivitātes plānojas arī turpmāk. Un jā, tagad man uz pilsētas dzīvokļa balkona "dzīvo" svaigi salāti - noēdīšu tos, kas no dobes, ķeršos klāt svaigajiem uz balkona!

Arī pikniks ir neiztrūkstoša aktivitāte vasarai tuvojoties - pati marinēju gaļu, visi ēda un slavēja! Un ungunskuru kurinājām, lai ogles iegūtu, i visu dienu svaigā gaisā sabijām.

Šobrīd lauzu galvu un mēģinu vienoties ar sevi - iet uz sporta zāli vai izmēģināt skriet. Bet gan jau padoms uzrad;isies, kad pieņemšu lēmumu. Slinkot jau tāpat nav ļauts, jo mazais pārrodas no bērnu dārza un to tik vien skandina - laukā labs laiks - ejam laukā!!!

Un kā Tu sagaidi pavasari? Piedalies Lielajā pavasara konkursā un laimē balvas!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandijasieviesuklubs 3. maijs 2012 17:18

Svētdienās Māmiņu klubs nūjo Mežaparkā. Un vispār - pastaigas ir ļoti forša lieta, ja tādas dinamiskas . Drusku var arī paskriet

pece 3. maijs 2012 17:04

Arī nav slikta doma ;)

pece 3. maijs 2012 17:03

Ir plānā pilnībā doties no darba uz mājām kājām (riebjas tilts, kuru jāšķērso, bet ceru, ka pieradīšu). Tad ik dienas kājām nostaigātu 9 km - iesākumam nebūtu slikti.

banderoso 3. maijs 2012 12:06

Iesaku skriet un par naudu, ko iztērēsi par sporta zāli, iegādāties jaunu štāti :)

smukaa 3. maijs 2012 12:04

Var iesākt ar garām pastaigām;)