PMS - jā mani ar tāds apciemo!

Autors: pece, 2011. gada 24. maijs, 00:00:00
PMS - jā mani ar tāds apciemo!

PMS es pazīstu, reizēm tas apciemo beižāk, reizēm retāk, bet ciemiņš ir ciemiņš, kā grib tā darās!


Esmu iemācījusies ar to sadzīvot un pacienāt savu ciemiņu ar to, ko tas droši vien vismazāk gaida vai arī gaida ļoti, jo tas ciemiņš kļūst mīlīgāks un mani tik ļoti nemoka!

 

Ko es daru? Vispirms ja jūtu, ka ciemiņš PMS tuvojas, brīdinu savu mīļoto vīrieti, diezgan atklātā tekstā, lai saprot, ka var gadīties visādi un mana uzvedība varētu būt citāda - es teiktu vairāk emocionāla un mēdzu aizsvilsties nelaikā un nevietā. Bet ja otrs zin un saprot, ka man ir ciemiņš, var tak visu uztvert ne tik personīgi, vai ne?

 

Bez tam, kā jau minēju, esmu atklājusi ko tādu, ar ko iebarojot ciemiņu, tas kļūst maigāks un mazāk bīstams apkārtējiem. Noslēpums ir ananāsā, vienkāši svaigā ananāsā, kuru jānotiesā 3-4 šķēles jau tad, kad vēl tikai ir aizdomas, ka ciemiņš varētu uzrasties bez aicināšanas kārtējo reizi. Zinu, zinu, izklausās neticami,  bet šo metodi kā rekomendējamu izlasīju vienā žurnālā, tur pat bija smalsks skaidrojums kāpēc ananās palīdz, bet to gan neatceros. Nolēmu pamēģināt, jo zaudēt jau nebija ko un man palīdz!

 

Laikam gan jāsaka, ka tādējādi esmu zaudējusi lielu daļu no sava ciemiņa PMS ietekmes uz mani un labi vien ir - es neskumstu! Pamāju ar roku - atā, atā! Un mani tuvie arī tikai no tā iegūst!

 

Jauns blogu konkurss: kādi ir tavi padomi, lai ātrāk pārciestu PMS?