Plāksterīši tulznām - beidzot izmēģināju!

pece
pece 24. oktobris 2012 00:00
671

Sen, kādu pusgadu atpakaļ, Sieviešu klubā dāvanā dabūju plāksterīšus tulznām. Noliku plauktā pat īsti neizpētījusi. Ko gan tur pētīt – Plāksteris! Kurš gan nav redzējis plāksteri? Visi vienādi, nodēvē smalki un domā, ka tāpēc krutāks! Lai jau stāv vien medikamentu kastē, daudz vietas neaizņem un derīguma termiņš gana garš!

Tā pagāja vasara, pienāca rudens un kādu dienu meita pārnāca mājās ar saberztu kāju – tulzna. Atcerējos par brīnumplāksterīšiem un nodomāju – a, ja nu palīdz?! Pielīmēju plāksteri un otrā rītā meita mierīgi varēja kājas ieaut savās ikdienas kurpēs!

Tad nāca mana kārta – biju iegādājusi jaunas rudens kurpes, kuras izrādījās beržam, bez tam pamanījos tās uzaut pirmo dienu kājās, kad daudz jāstaigā. Vakarā uz katra no abiem maniem papēžiem pa tulznai gan! Ņēmu plāksterus un salīmēju, cerot, ka vismaz ievalkātās kurpes otrā dienā varēšu uzvilkt kājās un par brīnumu varēju ar! Un tik smuki sadzija!

Tomēr tie speciālie tulznu plāksteri ir dikti labs izgudrojums!

Pece

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
leksija 24. oktobris 2012 09:28

Ir, ir laba lieta šie plāksterīši;)