Pieteikums Basica!

Autors: pekausite, 2012. gada 4. februāris, 00:00:00
Pieteikums Basica!

Ziemas vidū, kad saņemam pārāk maz saulītes, vitamīnu, mūsu spēkus atņem vīrusi un gripa, bet vēl biežāks viesis ir nogurums.

 

 

 

 

 

Iespējams, ka ir izsmeltas vitamīnu rezerves, uzkrājušies kaitīgās vielas (šlakas), kas rada nogurumu un citus simptomus: plaisā lūpas, nagi un mati zaudē spīdumu, āda kļūst sausāka un raupjāka. Kļūst grūtāk koncentrēties, pastiprinās aizmāršība.

 

Arī fiziskais vecums dara savu, šogad iesoļošu 52-gadnieces kārtā. Apzinos arī noguruma cēloņus- esmu kafijas fane ar augstu asinsspiedienu, bieži vien nevaru izgulēties, tāpēc dienas laikā izjūtu miega bada sekas (iemesls bezmiegam, menopauze, kājas naktī deg, pulsē (vēnu problēmas).

 

Esmu  darbaholiķe- bieži aizmirsut par pusdienas laiku, maz lietoju šķidrumu. Pēdējā laikā esmu pārdzīvojusi pāris apaukstēšanās (nedaudz paaugstināta temperatūra, klepus, iesnas). Tomēr kaut kā turos, žāvājos gan dikti bieži!

 

Arī emocionālais nogurums dara savu- nemitīgs stress darbā, termiņi, atskaites, bērni, mazbērni, brīvā laika, lai izvēdinātu galvu un palasītu kādu sieviešu žurnālu vai pagulētu vannā- praktiski nav. Brīžiem šķiet, ka arī līdz depresijai viens solis, it īpaši , ja vēl iestājas kāds neveiksmju periods.

 

Apzinos, kādu kaitējumu pati sev nodaru un ko būtu jāmaina, lai mazinātu nogurumu, tomēr labprāt papildinātu savas atgūšanās rezerves ar vitamīnu Basica piedāvājumu.

 

Priecāšos par jebkuru no piedāvātajiem veidiem- šķiet, ka pēc apraksta visi ir vienlīdz atbilstoši mana ienaidnieka- noguruma apkarošanā! Paldies!

 

 


Lai organisms ātrāk atgūtu spēkus pēc kādas slimības, noguruma vai izdegšanas sindroma, vairotu prieku un emocionālo līdzsvaru, Sieviešu Klubs iesaka uztura bagātinātājus Basica. Vairāk par tiem lasi šeit>>

 

Basica® Direkt