Pieteikums Basica!

pekausite
pekausite 4. februāris 2012 00:00
511

Ziemas vidū, kad saņemam pārāk maz saulītes, vitamīnu, mūsu spēkus atņem vīrusi un gripa, bet vēl biežāks viesis ir nogurums.

 

 

 

 

 

Iespējams, ka ir izsmeltas vitamīnu rezerves, uzkrājušies kaitīgās vielas (šlakas), kas rada nogurumu un citus simptomus: plaisā lūpas, nagi un mati zaudē spīdumu, āda kļūst sausāka un raupjāka. Kļūst grūtāk koncentrēties, pastiprinās aizmāršība.

 

Arī fiziskais vecums dara savu, šogad iesoļošu 52-gadnieces kārtā. Apzinos arī noguruma cēloņus- esmu kafijas fane ar augstu asinsspiedienu, bieži vien nevaru izgulēties, tāpēc dienas laikā izjūtu miega bada sekas (iemesls bezmiegam, menopauze, kājas naktī deg, pulsē (vēnu problēmas).

 

Esmu  darbaholiķe- bieži aizmirsut par pusdienas laiku, maz lietoju šķidrumu. Pēdējā laikā esmu pārdzīvojusi pāris apaukstēšanās (nedaudz paaugstināta temperatūra, klepus, iesnas). Tomēr kaut kā turos, žāvājos gan dikti bieži!

 

Arī emocionālais nogurums dara savu- nemitīgs stress darbā, termiņi, atskaites, bērni, mazbērni, brīvā laika, lai izvēdinātu galvu un palasītu kādu sieviešu žurnālu vai pagulētu vannā- praktiski nav. Brīžiem šķiet, ka arī līdz depresijai viens solis, it īpaši , ja vēl iestājas kāds neveiksmju periods.

 

Apzinos, kādu kaitējumu pati sev nodaru un ko būtu jāmaina, lai mazinātu nogurumu, tomēr labprāt papildinātu savas atgūšanās rezerves ar vitamīnu Basica piedāvājumu.

 

Priecāšos par jebkuru no piedāvātajiem veidiem- šķiet, ka pēc apraksta visi ir vienlīdz atbilstoši mana ienaidnieka- noguruma apkarošanā! Paldies!

 

 


Lai organisms ātrāk atgūtu spēkus pēc kādas slimības, noguruma vai izdegšanas sindroma, vairotu prieku un emocionālo līdzsvaru, Sieviešu Klubs iesaka uztura bagātinātājus Basica. Vairāk par tiem lasi šeit>>

 

Basica® Direkt


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lana23 4. februāris 2012 16:01

Es ar ka skatījos tad visi trīs Basica ir līdzīgi viens otram, bet pati pieteicos uz to Sport, bet ar priecātos par iespēju izmēģināt jebkuru'no šiem produktiem:)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā