Piesakos Basica testēšanai

nosiguldas
nosiguldas 26. janvāris 2012 13:15
578

Es noteikti gribētu izmēģināt produktu BASICA, jo tā sastāvā ir labi daudz vajadzīgu lietu! 

 

 

Par enerģijas trūkumu un stresu šoreiz nemaz nerunāšu, jo pat tajos brīžos, kad par to iedomājos, zinu, ka  nav laika tam pievērst uzmanību, ir uzņemta distance un ieplānotie darbi ir jāpaveic neatkarīgi no manām iekšējām izjūtām. Šoreiz gan par lietām, kas notiek tad, kad uz pleciem uzveļ par daudz un vienā brīdī iekšējais pulkstenis saka stop.

 

Rudens sākās ar tādām aktivitātēm, ka maz neliekas, dejošana, Kate aizgāja uz bērnudārzu, papildus mācības, pievienojās problēmas, kas saistītas ar mūsu jauko ciematu un tā vēl un vēl, līdz novembrī saķēru plaušu karsoni, pirmo reizi dzīvē. Protams neatņemama sastāvdaļa antibiotikas. Tikko izārstējos pēc nedēļas atkal un kārtējais antibiotiku kurss. Jautra gada nogale, neko teikt.

 

Palasīju, kam domāts BASIC un noteikti gribētu izmēģināt, jo sastāvā ir labi daudz vajadzīgu lietu. Kompleks ir domāts kā reiz organisma sakārtošanai un tā kā kalcijs ir viena būtiska manas ikdienas sastāvdaļa, ļoti gribētos izmēģināt BASIC DIREKT'.

 

Interesants apraksts ir dots BASIC SPORT, es gan intensīvi nenodarbojos ar sporta nodarbībām, bet tā kā pastāvīgi esmu uz kājām un nu jau pastāvīgi ceļa posmus no vienas vietas uz otru pavadu skriešus, jo savādāk vienkārši nevaru nekur paspēt, gribētu pamēģināt arī šo produktu. Kas man likās vēl ļoti pievilcīgs, man pastāvīgi gribās dzert un šis līdzeklis ir atšķaidāms un lietojams kā dzēriens ne tikai no rīta un vakarā.


Arī tu vari pieteikties Basica produktu testam! Vairāk par Sieviešu Kluba piedāvājumu lasi šeit>>

 

Basica® Direkt

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies