Pēc rekonstrukcijas auglības klīnika EGV atvērta jaunās telpās

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. septembris 2017 13:16
1451

Pēc rekonstrukcijas Klīnika EGV kļuvusi par modernāko auglības ārstēšanas klīniku Rīgā, kur Latvijā pieredzējušākie eksperti piedāvā efektīvākās medicīniskās apaugļošanas procedūras.

Klīnikā auglības traucējumus ārstē pacienti no visas pasaules. Jaunā klīnika atbilst Eiropas labāko medicīnas iestāžu prasībām – divas modernākajām tehnoloģijām aprīkotas manipulāciju zāles, pirmā līmeņa ķirurģiskais dienas stacionārs ar mājīgām palātām, kur visi pacienti saņem ļoti personīgu mediķu attieksmi. Pacientiem ērti, ka vienuviet iespējams saņemt gan ārstu konsultācijas, gan veikt dažādus izmeklējumus un manipulācijas.

Klīnikas vadītāja, ginekoloģe reproduktoloģe Dr. Zane Vītiņa: “Lai gan mūsu galvenais uzdevums ir sniegt iespēju kļūt par vecākiem tiem pāriem, kuriem tas līdz šim nav izdevies, nepārtraukti paplašinām pakalpojumu loku. Pie mums ierodas izglītoti pacienti no visas pasaules, kuri jautā jaunākās tehnoloģijas un izmeklējumus. Esmu gandarīta, ka varam tos piedāvāt.”

Klīnikā veic arī minimāli invazīvas ginekoloģiskās un uroloģiskās operācijas. Ārsti darbā izmanto modernāko ultrasonogrāfu, iegādāti īpaši ginekoloģiskie krēsli, kuros sieviete pati var kontrolēt, kurā brīdī ļauties ārsta apskatei.

Laboratorijā uzstādīta unikāla embriologu darba stacija, kas pārklāta ar īpašu sudraba pārklājumu antibakteriālai darba videi. Savukārt jaunākās paaudzes laminārs, kas paredzēts olšūnu ieguvei un apstrādei, ar speciālām gaisa plūsmām no apkārtējās vides ietekmes aizsargā ne tikai ģenētisko materiālu, bet arī embriologu. Tādejādi olšūnu ieguvei nodrošināti vislabākie apstākļi. Laminārā iebūvēta modernākā sildvirsma un jaunākās LED lampas, kas rada šūnām labvēlīgāko apgaismojumu.

20170928132553-97715.jpg

Klīnikā EGV tiek piedāvāti visa veida ģenētiskie izmeklējumi embrijiem, nodrošināti apstākļi nestandarta situāciju risināšanai.

Klīnikas EGV eksperti pirms 20 gadiem pirmie Latvijā veiksmīgi veica medicīniskās apaugļošanas procedūru, kuras rezultātā iestājās grūtniecība. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies