Pavasaris atmodina mani

Iveta - tereeze
Iveta - tereeze 15. marts 2018 08:10
1325

Man ļoti patīk pavasaris. Patīk lūkoties ūdens tērcītēs, patīk baudīt pavasara siltos saules starus. Pavasaris ir visskaistākais gadalaiks, tas ir apvīts ar smaržām, labām domām un mīlestību. Pavasarī mainās un mostās daba. Mostās zaļā zālīte, sniegpulsteņi, atgriežas putni ar saviem skanīgajiem treļļiem un neko no tā negribās palaist garām. Ik rīts paliek gaišāks un gribās agrāk celties, lai baudītu pavasara burvību. Bet kā, lai saņemas un ceļas agrāk no rītiem, ja man tik ļoti patīk ilgāk pagulēt?

 

Un beidzot esmu atradusi veidu, kas man palīdz pamosties un baudīt katru dienu! Pats galvenais  - miegs. Kā mēs visi zinām, katram cilvēkam ir savas stundas, kas jāpavada miegā. Lai es nākamajā dienā justos laimīga, man nepieciešamas deviņas stundas. Reiz kādā blogā izlasīju: ‘’Lai baudītu rītus, ar baudu jāaiziet gulēt. Ir jāizveido forša atmosfēra pirms gulētiešanas’’. Tad nu beidzot arī es pievērsos patīkamas atmosfēras radīšanai pirms miega. Vienmēr zināju, ka pirms gulētiešanas ir jāizvēdina guļamistaba. Bērnistabu vienmēr izvēdinu, bet par mūsu guļamistabu vienmēr aizmirsu. Tad nu beidzot pirms došanās gulēt izvēdinu arī mūsu guļamistabu un tad var iededzināt lavandas smaržiņu. Labs miegs un tad var mosties ar foršu sajūtu.

Pēc pamošanās noteikti jāizdzer glāze tīra ūdens. Ūdens palīdz atmodināt organismu, tas mitrina pēc miega un iedod svaigumu. Šopavasar tas ir mans ikrīta rituāls.

Vēl viena lieta, kas palīdz sevi atmodināt no rītiem ir izkustēšanās un tā man ir došanās ārā ar mūsu suneni. Pastaiga man ir kļuvusi kā meditatīvs hobijs.

Tā es tagad baudu katru rītu agrāk ceļoties un mirkli esot tikai sev!

Konkurss: Gatavojamies pavasarim


20180305135315-25048.jpg
Uzzini vairāk - www.expobeauty.lv
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies