Pastaigas un pavasara baudīšana

lana23
lana23 30. aprīlis 2012 00:00
479

Hei, hei arī es beidzot nolēmu sevi atvērt pavasarim, tāpēc nolēmu padalīties ar Jums par to kā pavasaris mostas man apkārt.

Biezās ziemas jakas jau ir atradušas savu vietu skapja tumšākajā stūrī, un tur vēl dzīvos ilgu brīdi. Sākoties pavasarim, arī drēbes ir palikšas košākas un plānākas.

Saulainais laiks atnāca ar jaunām fiziskajām aktivitātēm, es esu izvēlējusies pastaigas svaigā gaisā, jo gribas atstāt tālās atmiņās ziemas laikā dzīvoklī pavadītās stundas. Manas pastaigas ir garas un prieka pilnas, jo man līdzās nāk mani mīļie puiši:)

Saules pilnajās dienās mēs ejam baudīt kopīgi pavasara elpu, ejam iepāzīt pavasara vēstnešus- ziedus un putnu dziesmas. Šogad mums pavasaris ir īpaši aktīvs, jo dēliņš ir iemācijies staigāt un drīz jau nespēsim tik viņam līdz. Savas trīs stundas pastaigā paiet nemanot, jo  kustībā laiks ātrāk paiet, čerot bēgošo bērnu, es zaudēju arī liekās kalorijas, kas ir uzkrājušās ziemas laikā.

Ja diena ir mākoņu pilna, tad talkā nāk www.kleoo.lv, kas piedāvā visa veida vinginājumus, lai katra mēs spētu sasniegt savu ideālo formu. 30. minūtes vingrojot, man dod tādu neaprakstāmu sajūtu, jo labs darbs padarīts. Tās dažās stundiņas, kad mazais gu,ļ es varu droši šo laiku veltīt sev - un man ļoti patīk sportot. Kustībā es esu atradusi sevi.

Kopumā mēs esam viena enerģijas pilna ģimene, kas mīl fiziskās aktivitātes un katru dienu meklē iespēju dienu pavadīt aktīvi......

Piedalies lielajā pavasara konkursā arī tu! 

Iesūti savu blogu šeit! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lana23 30. aprīlis 2012 07:27

Es aizmirsu virsrakstā norādīt, ka šis raksts ir konkursam- Mosties kopā ar pavasari:)