Pārmaiņu laiks

oksitis
oksitis 14. maijs 2012 00:00
1157

Esiet sveicināti! Nu jau drīz būs pagājis mēnesis kopš operācijas, un ar katru dienu jūtos arvien labāk un labāk. Pazūd zilumi, arī tūska vairs nav tik ļoti manāma. Dažreiz jau ir vēl jūtamas nelielas sāpes, bet tas jau nekas, tas ir tāds neliels sīkums...

Sākumā, pēc operācijas sāpes bija lielākas un arī vēnas bija jūtīgākas,bet ārsts mierināja un teica,ka viss ir labi,viss dzīstot un notiekot kā vajag,jo lai viss būtu pilnīgi kārtībā,paiešot laiks līdz apmēram diviem mēnešiem, tāpēc ka manas vēnas bija lielas un operācija samērā pasmaga (tas, kā man gāja operācijas laikā un kā notika operācija, to varesiet vērot video).

Strādāt arī paliek ar katru dieu arvien vieglāk, jo esmu pavāre un visa diena gandrīz tiek pavadīta uz kājām.

Bet tagad, pēc ilgiem laikiem, vakaros paskatoties uz kājām, ir ļoti liels prieks, jo nav vairs lielā pietūkuma ap potītēm un arī smaguma sajūtas kājās.

Nezinu, laikam jau neprotu tik ļoti izrādīt savas emocijas, bet iekšā manī virmo tik ļoti daudz pozitīvā un tādas lieliskas sajūtas.

Saku lielu, lielu un mīļu paldies dakterim Gerkem un arī māsiņām, kuras bija klāt un palīdzēja operācijas laikā. 

Liels paldies arī Ilzei!

Un arī labu atveseļošanos novēlu abām pārējām meitenēm,l ai viss izdodas!

LIELS, LIELS PALDIES VISIEM!!!

Sieviešu Kluba vēnu konkurss notika sadarbībā ar Veselības centru 4. Vairāk informācijas www.edk.lv

www.flebologija.lv;

www.juglasklinika.lv

 

Veselības centrs 4
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 23. oktobris 2012 08:58

Nekā nesaprotu-kas ir ar šo rakstu????