Pārmaiņas...

Linduchy
Linduchy 8. februāris 2020 16:58
860

Pēdējā laikā Facebook un Instagram ir pārpildīti ar visdažādākajiem tievēšanas maratoniem, izaicinājumiem un īpašām grupām, kuras sola slaidās formas atgūšanu. Visā tajā informācijas plūsmā var atrast kaut ko noderīgu, bet tomēr ir kritiski jāizvērtē padomi - kas tos sniedz, kādam nolūkam un vai tas tiešām tev ir vajadzīgs. 

2019. gads manā dzīvē bija lielu pārmaiņu gads. Atmodas laiks gan fiziski, gan garīgi. Lai arī vienmēr esmu bijusi apmierināta ar savu izskatu (jā, jā, ar visiem maniem kilogramiem nekad neesmu bijusi kompleksiem nomākta), tomēr pārmaiņas privātajā dzīvē atmodināja manī vēlmi mīlēt sevi vairāk, palutināt savu miesu un garu biežāk, justies brīvākai un vieglākai.

20200208155519-91736.jpg

Sāku es ar meditācijām. Jelgavā ir burvīga vieta, kurā var izbaudīt skaņu meditācijas - "Zelta aplis". Reizi mēnesī tiek rīkoti īpaši skaņu meditācijas vakari Sv.Trīsvienības tornī - stikla piramīda skaņas vibrācijas tikai pastiprina. Tas ir jaudīgi! Regulāri meditācijas seansi ļāva saskatīt ceļu, pa kuru doties dzīves ceļā. Ar meditāciju palīdzību atbrīvojos no pagātnes, sakārtoju savas domas un guvu atbildes uz saviem jautājumiem.

20200208155807-78999.jpg

Pirmajos mēnešos pēc šķiršanās, kurus pavadīju pie mammas, jūtami pieņēmos svarā. Mamma, protams, gribēja tikai to labāko man, bet intensīva barošana ar mājās gatavotām (kalorijām bagātām) maltītēm rezultējās ar iespaidīgu ciparu, kuru uzrādīja svari.  

Pamazām sakārtoju savu garīgo stāvokli, atkāpās arī mūžīgā bada sajūta un vēlme neveselīgi našķoties pēc katras asākas sarunas vai stresa situācijas.

Ar laiku iemācījos mierīgi pateikties mammai par pagatavoto maltīti un atteikties no tās. Sākumā bija milzīga neizpratne, pat apvainošanās, bet svarīgi ir tās lietas izrunāt un izskaidrot. Šobrīd mums ir lielisks kompromiss - katrai sava ēdienkarte.

Kā izskatās mana ēdienkarte?

Esmu atteikusies no cukura (īpašu uzmanību pievēršu rūpnieciski ražoto produktu sastāvam, ir grūti, bet tas nav neiespējami, atliek tikai gribēt atrast un izvēlēties produktus, kuru sastāvam nav pievienots cukurs). Atteikšanās no cukura nenozīmē, ka nepalutinu sevi ar kaut ko saldu (es tak esmu saldummīle). Man lieliski noder www.lowcarb.lv produkti - gardas šokolādes, kūku maisījumi un citi produkti, kuru lietošana neapdraud figūru un nepaaugstina cukura līmeni asinīs. Visi produkti satur tikai dabīgos saldinātājus (eritritolu, ksilītu, stēviju, tagatozi... ja ir vēlēšanās uzzināt par tiem sīkāk, droši vaicā komentāros). Kad nāk virsū kārdinājums, piemēram, tikko no Beļģijas atvesta ekskluzīva šokolāde, no tās neatsakos, jo tā nav ikdiena - tie ir svētki garšas kārpiņām, bauda, no kuras nevaru un arī negribu atteikties.

Vēl viena lieta, no kuras esmu atteikusies, tā ir maize un graudu miltu izstrādājumi. Brokastu sviestmaizes un grēcīgās kūciņas ikdienā ir palikušas pagātnē. Bez īpašām grūtībām svētku reizēs varu uzcept mājās lielisku mazkaloriju kūku ar zemu ogļhidrātu saturu. 

Manā ikdienas uzturā ir ļoti daudz zaļumu, īpaši iecienīti ir mikrozaļumi (redīsu, saulespuķu, cukurzirņu zaļumiņi), visdažādākie dārzeņi (izņemot kartupeļus), zivis, jūras veltes, piena produkti, pākšaugi, augļi un ogas, rieksti un sēklas. Neesmu atteikusies no gaļas produktu lietošanas, tomēr 1-2 dienas nedēļā ievēroju vegānisku ēdienkarti.

20200208162243-53172.jpg

Mans iecienītākais brokastu ēdiens ir graudainais biezpiens, kuru papildinu ar citiem produktiem pēc noskaņojuma: avokado, gurķi, tomātu, garnelēm, tunci, siļķi, mikrozaļumiem, kaviāru u.c. Nebeidzamas variācijas, tāpēc brokastis nekad nav garlaicīgas un vienveidīgas. 

Pusdienās labprāt ēdu zupas vai lapu salātus ar zivi/gaļu (bez kartupeļiem, rīsiem, griķiem...). Arī vakariņās izvairos no ogļhidrātu lietošanas. Badā neesmu. Un ēdiens sagādā ne tikai vizuālu baudu, bet arī prieku vēderam un sirdsapziņai.

20200208164006-28518.jpg

Limfodrenāžas masāžas

Ilgu laiku skatījos un domāju par Masāžas studiju 8 (Jelgavā). Janvārī beidzot uzsāku masāžu kursu. Trīs reizes nedēļā uz stundu pazūdu masāžas studijā. Beidzot laiks tikai sev. Iespēja palutināt sevi. Un nevienam nav jāatskaitās, kur es eju, kāpēc, cikos būšu atpakaļ un kāpēc tam visam ir vērts tērēt naudu.

Ruļļi kārtīgi izmasē visu ķermeni, infrasarkano staru siltums izkarsē un liek nedaudz pasvīst, paralēli notiek jautra čalošana ar pārējām dāmām. Lieliska atmosfēra un vēl lieliskāka pašsajūta, kad redzi rezultātu - tvirtāka un gludāka āda, mazākas ķermeņa aprises un pozitīvs noskaņojums.

Negaidi rezultātu pēc 1-2 apmeklējuma reizēm, bet pirmais kurss (10 reizes) garantē rezultātu. Un tas ir tikai sākums. Jārēķinās, ka otrajā reizē procedūra var izrādīties diezgan sāpīga, bet to visu var paciest mērķa labā... ja vien tev ir mērķis. Manas kājas pēc masāžas rotāja arī daži zilumi, bet tie ļoti ātri pazuda.

Noteikti izmanto abonementu, jo tas ir izdevīgāk, kā arī disciplinē neizlaist masāžas studijas apmeklējumus. 

Mēneša laikā ir pazudusi puse no tiem kilogramiem, kurus uzskatu par liekiem. Ir neliels trūkums tam visam - atkal ir jāiegulda nauda jaunas garderobes iegādei, bet tas ir arī patīkami. Un vēl patīkamāk ir vērot sevi spogulī un apzināties, ka esi pusceļā uz to augumu, kāds tev ir bijis vidusskolas gados.

20200208165807-65958.jpg

Tam visam klāt nāk 10 000 soļu programma, kuru cenšos pildīt pēc labākās sirdsapziņas. Ja kādu dienu nenostaigāju 10 tūkstošus soļu, trūkstošo kompensēju nākamajās dienās vai brīvdienās.

Katras dienas rīts sākas ar kārtīgu izstaipīšanos un jogas pozu pildīšanu. Stiepšanās un elpošana palīdz pamosties un noskaņoties darba cēlienam, kā arī palīdz izvairīties no muguras sāpēm.

Un, protams, dejas - trakas dejas naktsklubā vai deju nodarbības. Kā nu kuru reizi sanāk saskaņot ar darba grafiku, bet dejas tagad ir mana ikdiena. Galu galā, ja darbu grafiks ir absolūti traks, neviens nespēj aizliegt un atturēt no 15 minūšu intensīvas lēkāšanas deju ritmos arī mājās. Atliek tikai gribēt. ;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ute.Schmid 27. augusts 2020 16:36

Sveiki, vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums?
Es esmu Susan Benson. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu uzņēmējdarbību, pabeigtu projektu, iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums citu personisku iemeslu dēļ? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es vēlos, lai jūs sazinātos ar manu firmu. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus gan ar nodrošinājumu, gan bez ķīlas. Ja jūs to lasāt un zināt, ka jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts, varat vienkārši rakstīt mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai nosūtīt mums ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: (+447903159998) un saņemt atbildi tūlīt.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa un īstermiņa finanšu mērķus, jo jūsu finanšu stabilitāte ir mūsu galvenais mērķis.

Īpašības un ieguvums;
* Ērtības - aizdevumam varat pieteikties jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik lielu summu vēlaties aizņemties.
* Ātrs tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizētas norādes un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Daudzi cilvēki saskaras ar nesavlaicīgām finanšu problēmām, un dažu iemeslu dēļ viņiem ir tik grūti iegūt aizdevumu no savām vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem.

Ja jums tiešām ir nepieciešams risinājums savām finansēm, vienkārši rakstiet manai firmai, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu. Mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finanšu vajadzībām, mūsu galvenā prioritāte ir jūsu finansiālā stabilitāte, un par visu procesu jūs parūpēsies.

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, atsūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot:
E-pasts: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com VAI;
WhatsApp: +447903159998

Claudia.Klein 17. augusts 2020 07:40

Labdien, mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 |.

Jūs varat viegli mūs pārbaudīt mūsu vietnē, izmantojot:
https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

FITBODYRIGA2000 17. jūlijs 2020 13:22

EFFEKTĪVI TIEVĒŠANAS LĪDZEKĻI.
ZVANIET VAI RAKSTIET .2. .4. .9. .3.3.7.3.2...

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā