Parazīti mūsu organismā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. novembris 2013 00:00
15909

 Dabā cilvēks nedzīvo viens. Ar mums kopā dzīvo daudz dzīvu organismu, kas ir dzīvojuši uz zemes daudz senāk par mums un ir labāk pielāgojušies. Pat ja šūnas saņem pilnvērtīgu uzturu, tas var izrādīties veltīgi, ja neveikt organisma attīrīšanos. Parazīti ir iznīcinājuši daudz vairāk cilvēku, nekā visi kari kopā visas vēstures garumā. Pēc VVO datiem trešdaļa no visiem nāves gadījumiem ir saistīta ar parazītu klātbūtni (baktērijas, vīrusi, sēnītes, helminti). Cilvēkam var būt vairāk nekā 100 veidu parazītu, sākot no mikroorganismiem un beidzot ar cērmēm vairāku metru garumā. Mūsu organismā audos un šūnās parazīti dzīvo, ēd un tāpat kā mēs nokārtojas. Izdalītie toksīni skābina mūsu organismu, grauj ķermeni, samazina dzīves aktivitāti un manipulē ar mums. Inficētie cilvēki kļūst agresīvi, nevaldāmi, dusmīgi, nervozi un depresīvi. Jau Hipokrāts teicis, ja ir slimība, ir arī izraisītājs. Kā liecina statistika un pētījumi, katrs cilvēks ir kāda parazīta nēsātājs, sākot no sēnītēm un vīrusiem līdz askarīdām un lenteņiem, nereti arī to kombinācijā. Parazīti dzīvo dažādos orgānos audos un šūnās, lieliski maskējas, ir lieli vitamīnu, mikroelementu cienītāji, kā arī nesmādē leikocītus un eritrocītus. Pēc vispasaules datiem 95% iedzīvotāju ir inficēti ar dažādiem parazītiem, kuri katru gadu izraisa ap 16 miljonu nāves gadījumu, tai skaitā ari tādas neparazitārās saslimšanas, kā artrīts, sirds-asinsvadu saslimšanas, vēzis, bronhiālā astma, alerģija, diabēts, kuņģa čūla, hroniska noguruma sindroms. Visas šīs slimības ir hroniskas parazitāras infekcijas sekas.

 Pēdējos gados strauji pieaugusi saslimstība ar toksokarozi. Cilvēks inficējas no suņa. Slimības izpausmes ir dažādas alerģijas, tai skaitā plaušu pataloģijas un bronhiālā astma, acu bojājumi un citi smagi veselības traucējumi. Vienā gramā slima suņa fekālijās ir līdz 40 000 tūkstoši toksokāru oliņu. Oliņās atrodamas visur – bērnu smilšu laukumos, skvēros, parkos, teritorijās ap daudzstāvu mājām. Slimību diagnosticē, nosakot antivielas pret parazītu asins sērumā. Arī fēču analīzēs neatrastās cērmju oliņas vēl nenozīmē, ka nav šos parazītu, jo cērme katru dienu nedēj oliņas.

 Kādas pazīmes liecina par parazītu esamību.

 1. Zobu griešana. Īpaši to var novērot maziem bērniem. Bērni ir kaprīzi, hiperaktīvi vai otrādi. Ātri nogurst. Raudulīgi ar bālu ādu. Ilgstošs klepus. Biežas hroniskas saslimšanas - angīnas, bronhīts, tonzilīts, haimarīts, sāpes nabas rajonā , nieze anālā rajonā.

 2. Anēmija. Daudzi parazīti ēd asins šūnas, viena askarīda diennaktī apēd 35 - 40 ml asiņu.

 3. Hronisks noguruma sindroms. Visi parazīti apēd pašu labāko sevišķi A un B12vitamīnus, kā arī nokārtojas mūsu organismā.

 4. Gastrointestinālais sindroms. Vairums parazītu dzīvo tievajā un resnajā zarnā, izsaucot mehānisku žults izvadceļu zarnu lūmena nosprostojumu, zarnu sieniņas erozijas, čūlas, gāzes, vēdera uzpūšanos. Cilvēkam ir aizcietējumi, caurejas.

 5. Miega traucējumi. ( cilvēks naktī ceļas lai ēstu), nervozitāte un uzbudinājums, jo šūnas ir badā un tiek indētas ar parazītu izdalītām toksiskām vielām.

 6. Problemātiska āda. Parazīti izsauc nātreni, izsitumus, ekzēmu un citas alerģiska rakstura ādas reakcija, alopēciju, perēkļveida ādas depigmentāciju, papilamas, dermatītus, psoriāzi, neirodermatītus utt.

 7. Sāpes locītavās un muskuļos. Ir zināms ka parazīti var pārvietoties organismā, izvēloties tiem ērtākās vielas, piemēram locītavu šķidrums un muskuļi. Cilvēkam sāp locītava un cilvēks domā ka ir artrīts.

 8. Imunitātes traucējumi. Parazīti novājina imunitāti, samazinot imunoglobulīna izdali.

 Mūsdienās daudzi ārsti, kuri pēta parazitārās infekcijas, apgalvo, ka, piemēram, cukura diabēts – tā ir ilgstoša parazīta - trematode parazitēšana aizkuņģa dziedzera audos, kas izsūc no tā visu sev nepieciešamo, saindējot to ar saviem vielmaiņas toksiskiem produktiem.


Avots:Medusmaize.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
fotere 28. jūnijs 2017 09:16

Bactefort - http://leadbit.biz/zpbV ĀTRU LAI ATBRĪVOTOS NO VISU VEIDU PARAZĪTIEM.

berrry 12. novembris 2013 11:03 berrry

Ka es saku,jo streilak dzivosim,jo vairak slimibas mus piemekles :)

berrry 12. novembris 2013 11:02 cerite

Lidz paranojai vel talu :D Vienkarsi izlasot sadu rakstu gribot,negribot apmetas skermi ap dusu :( Un visadi domu tarpi galva lien :( Bet tas ta,neskrienu uz aptieku :D

pece 11. novembris 2013 19:10 cerite

Analīzes pie psihiatra? :D

Cerīte 11. novembris 2013 18:20

:D:D:D

Cerīte 11. novembris 2013 18:19

Sievieši,sa'ņemieties-tā jau ir paranoja.Un kas attiecas uz simptomiem-tie patiešām var norādīt uz parazītiem un vēl kādām 5000 slimībām.Paranoju var ārstēt nododot analīzes-ātri un vienkārši.

Nikte 11. novembris 2013 17:31

Oi,es tieši taisījos vakariņot :(

berrry 11. novembris 2013 17:07 pece

:D Vai ne? It ka aizdomas par parazitiem nav,bet mazums kas....katrs esam parnesatajs :D Fuij :(
Tas vien,ka ap maju staidzina sunus,kaki ir parparem...berni spelejas laukumos utt....

pece 11. novembris 2013 13:19 berrry

Vispirms noskaidro kādi tārpi tev ir, jo jāzina ko ģiptēt :D

berrry 11. novembris 2013 12:08

Brrr...pilnigi gribas uz aptieku skriet pec attarpojamam zalem :(