Par Nutriless testu...

mazaa raganina
mazaa raganina 11. decembris 2015 15:09
2404

Pieteicos, mani izvēlējās, biju neaprakstāmi priecīga, nu tik es tievēšu, nu tik būs!

Saņēmu milzīgu kasti ar pulverīšiem un sapņos jau redzēju sevi esam slaidu kā Holivudas dīvu!

Sāku ar vistas zupiņu pusdienu maltītē. Pēc garšas laba, varētu teikt, ka garšoja. Pirmajā reizē  aizejot uz darbu pēc pusdienām man sāka sāpēt kunģis. Negribējās vainot pulverzupu, bet, kad kunģis sāka protestēt arī pēc nākamajām ēdienreizēm, skaidrs bija tas, ka vainīgais produkts tomēr būs zupa.

Vēl jau bija otrs produkts - vaniļas kokteilis. Atvainojos, bet tas bija kaut kas pretīgs. Mans organisms reaģēja uzreiz ar sliktu dūšu un vemšanu. Sapratu, ka šie brīnumlīdzekļi nav domāti man un labāk es esmu ar kādu lieku kg, bet sevi es nemocīšu. Par savu lēmumu es informēju arī redakciju.

P.S. Pie labākās gribas neko pozitīvu es nevaru pateikt par šiem produktiem. Katram savs...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 17. decembris 2015 09:23 hiperkeri

Mēs ar tevi parunāsim ,kad tev būs tik cik man:D

hiperkeri 15. decembris 2015 19:46

pilnīgs vāks. sportot vajag,ne pulverīšus dzert.tas daudz ko atrisina. arī tievajiem ir problēmas,ja?:D:D:D 70 pietupienus katru vakaru uztaisu pie zobu tīrīšanas un viss,tas ir mans treniņš,vēl daudz staigāju kājām-nevajag jau sevi spīdzināt,lai rezultātus justu. un par tiem pulverīšiem-meh.

nosiguldas 13. decembris 2015 12:49

man daļēji jāpiekrīt rakstītājai. Arī man saldie dzērieni radīja tādas pašas izjūtas.

Aggie 12. decembris 2015 00:19

Nutriless, Herbalife, Amway, Wellness, AloeForever utt... pazīstu šos kokteiļus. Mērķis ir aizstāt vienu vai divas ēdienreizes. Es aizstāju tikai vakariņas, jo negribu pārēsties uz nakti. Un no rītiem jūtos viegla... Un tos pulverus garšīgāk ir jaukt ar kādu riekstu pienu vai sulu nekā ūdeni... ja es jaucu ar ūdeni, tad pievienoju RAW JUICE garšas uzlabošanai... Bet man vispār ir zemeņu kokteilis ar gabaliņiem... Herbalife firmai ļoti garšīgs ir ābolu kokteilis... Man vīrs aizstāja divas ēdienreizes, līdz sasniedza vēlamo svaru. Tagad viņš izmanto Nutrition pulveri sajauktu ar jogurtu... Paštaisītu, svaigu jogurtu

Linduchy 11. decembris 2015 21:43

Paldies par atsauksmi :)