Par manu bubuli-PMS

Autors: hiperkeri, 2011. gada 23. maijs, 14:33:55
Par manu bubuli-PMS

vai zināt,ko tas vispār nozīmē??

man laikam-Paraudi,Murgo,Streso!

jo principā tā man izpaužas šis PMS

vispār šāda veida blogu rakstīšu pirmo reizi,par tādām tīri fiziskām pārmaiņām,jo vispār jau,cik atceros sevi,jau kādus 5 gadus ārēju pārmaiņu(izņemot matus)tā īsti nav bijis.Lielākā augšana,samierināšanās un saprašana notikusi tieši galvā-nebūt atkarīgai no sabiedrības spiediena,nebūt paliktai zem stereotipu tupeles,u.t.t.

taču tas mazais nezvērs PMS no mana skapja ir izlīdis tikai pēdējā gada laikā. pirms tam par tādu lietu pat īsti nezināju-kā tas ir-uz savas ādas.

Tomēr pēdējo pusgadu (vismaz) esmu pamanījusi-tā,tikko neizskaidrojama iemesla dēļ es uzvedos kā necilvēciska ragana(mati arī uzvedas briesmīgi,nav vēlmes vairs par sevi tā rūpēties kā NORMĀLĀS dienās-vakara mini spa,pat kāju spalviņas reizēm mēdz tikt `palaistas` uz PMS..jā jā,arī es varu būt īsts LOPS!!),sāku cilvēkiem brukt virsū par sīkumiem(norakstot visu uz citu neprofesionalitāti,nevis uz maniem hormoniem,PROTAMS!!!),kā arī paraudot par kādu atmiņu raisošu dziesmu pat,ja tā sāk skanēt veikalā..es gan ļoti cenšos valdīties,tomēr tas uzreiz ir signāls-eu,zaķīt,tā,laika atskaite ir sākusies!!DING DING DING-PMS Tev klāt!!!

jā,un tieši pēc tās raudulības es varu noteikt,ka šis zvērs jau atkal mani ir nemanot uzveicis..

starp citu-vai neesat pamanījušas-saskarē ar sievietēm un vīriešiem PMS laikā-vai jūs nemulsina,cik forši ir jūsu mīļotie??

Ja sieviete glupi uzvedas PMS laikā(kā jau es:D:D:D tipiski..),tad puisis pateiks-tai jau atkal hormoni..

taču sieviete ,visticamāk,sāks izskaidrošanos tieši par aizsākto tēmu-uzskaitīs bērnības traumas,vedinās uz `izrunāšanos`...

ja godīgi,man labāk patīk tas,ja pasaka-ai,viņai atkal hormoni plosās,neko tālāk nerunā,vien mani samīļo un kopā var aiziet paklusēt izdzert tēju.man neko vairāk nevajag.:)

Jauns blogu konkurss: kādi ir tavi padomi, lai ātrāk pārciestu PMS?