Par izjūtām un sajūtām, vai atpūtu FIGURA LINE salonā

nosiguldas
nosiguldas 13. decembris 2013 16:45
3445

Kādu brīdi atpakaļ, mēs kopīgi cīnījāmies, lai tiktu pie jaukas balvas, iespēju pabūt Figura line salonā un izbaudīt tajā brīdī man vēl nezināmu procedūru.

Ar patiku izlasīju konkursa rezultātus, un zināju, ka noteikti pamēģināšu. Tad nu tā, sazvanījos, man atbildēja jauka meitenes balss un pierakstīja mani man izdevīgā laikā.

Pašu salonu atrast nav grūti, tagad tik jāķeras klāt pašai darbībai. Nu tad tā, es nezinu kā ar figūras korekciju un man tas noteikti nav prioritāri, bet šo procedūru vēlos turpināšu apmeklēt, kaut vai reizi mēnesī. Kapēc ?

Tad nu klausieties manu pieredzi.

Sarunā ar jaukajām meitenēm, kas visu pastāsta un parāda, noskaidroju, ka pamatdoma procedūrai ir limfas izkustināšana, jeb dziļa ķermeņa masāža. Nav nevienam noslēpums, ka pēc 35 un + visi sieviešu procesi darbojas arvien lēnāk, tapēc mainās arī mūsu figūra. Sākšu ar to, ka tās meitenes, kas mani zin, zin arī to, ka mana ikdienas problēma ir sāpošas kājas. Princips aparāta darbībai ir keramisks rullis un ultraviolētais starojums. Pirmās šo procedūru izbaudīja kājas un neskatoties uz to, ka man bija  sāpīgi, pēc procedūras jutos ļoti labi, man kājas bija atpūtušās un es nejutu sāpes staigājot. Tas atkārtojās arī otrā reizē, ar atšķirību, ka bez piepūles varēju aiztaisīt zābakus, vismaz vienai kājai tā ir liela problēma. 

Visā visumā sajūtas bija labas un pēc procedūras arī jutos labi, naktī gan pamodos no spēcīgām galvas šapēm, bet nākošo dienu sāku ar kārtīgu spēka pieplūdumu. 

Sēžot un baudot šo procedūru pie sevis prātoju, cik gan mēs tomēr maz zinām un personīgi es, maz pievēršu sev uzmanību. Ir noteikti nepieciešams sevi palutināt vismaz reizi mēnesī ar lietām, kas mums patīk, jo no tā ir atkarīgs mūsu garastāvoklis un sajūtas.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sieviešuklubs.lv 16. decembris 2013 00:36

Nosiguldas Figura line apmeklējumu vinnēja konkursā. :)

Prieks, ka patika :)

saulessveces 15. decembris 2013 21:16 Nikte

lai varētu uzvilkt tev, lai atbalsta smadzenes?:D

Nikte 15. decembris 2013 20:08 balletboy

Nopērc atbalstošās zeķubikses :D

balletboy 15. decembris 2013 15:32 Nikte

a kam tas bija domāts? paskaidro! es jau sapriecājos, ka vismaz viena mana atbalsta!

Nikte 15. decembris 2013 12:45

Īstenībā tas īkšķītis nebija domāts zeķubikšupuiķelim :^)

Nikte 14. decembris 2013 20:44 balletboy

(Y)

balletboy 14. decembris 2013 19:08

atļaujas numurs tāds un tāds

balletboy 14. decembris 2013 19:08

apmaksāta reklāma