Paātrināt vai aizkavēt mēnešreizes. Vai ir iespējams?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. novembris 2014 08:11
29315

Dzīvē ir dažādas situācijas, un dažreiz, lai neizjauktu kādus plānus, piemēram, kāzas,spa apmeklējums, pirts pasākums ar draugiem vai kas cits kur, lai izbaudītu pasākumu mēnešreizes ir traucēklis, nākas mazliet iejaukties to dabiskajā ritmā. Esam apkopojuši cilvēku pieredzes stāstus un tiem nav nekāda medicīniska pamatojuma.

 

Padomi mēnešreižu paātrināšanai, ja nepieciešams, lai tās paspēj beigties pirms plānotā pasākuma:

 

 • Ej karstā vannā
 • Ej pirtī
 • Liec sildošas kompreses uz vēdera lejasdaļas
 • Nodarbojies ar fiziskām aktivitātēm (skriešana, joga, lekšana ar lecamauklu)
 • Labs sekss
 • Dzer sarkanvīnu
 • Paātrini asinsriti, dzer kafiju vai kādu uzmundrinošu tēju
 • Glāze sīpolu mizu novārījuma

 

 

Padomi mēnešreižu aizkavēšanai vai samazināšanai:

 

 • C vitamīns un citrona sula lielos daudzumos ( tikai uzmanīgi, nenodarot pāri kuņģim)
 • Plūmju sula + kanēlis
 • Vaniļas cukurs aptuveni 3 karotes
 • Stress

 

Sieviešu kluba diskusijai:

Ja tev ir kādi papildus ieteikumi no pieredzes padalies komentāros...

Vai esi kādreiz mēģinājusi, ko tādu darīt?

Vai esi par šādu regulēšanu savu plānu dēļ, vai tomēr uzskati, ka dabas plānos iejaukties nevajag?

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 4. novembris 2014 10:14

wow. interesanti gan. tas laikam ir raksts tālbraucēju-armijnieku-jūrnieku sievām. Taču man tā šķiet,ka īsti veselīgi tā sevi čakarēt nav- ja arī novērsīsi pašu mēnešreizi uz kādu pusi,tad no smērēšanās neizvairīties. un ja jau tā-tad kāpēc gan nevarētu izmēģināt padraiskoties dušā pārmaiņas pēc? Vismaz nebūs rutīna :D
varu padalīties- tagad jau 2,5 mēnešus ēdu `veganish`- ikdienā vegāni, kad ir kādas lielākas balles(mazajās tomēr vēl turos),tad apēdu arī ko no kādas meža gaļas un sieriem- bet principā,ja pārtieku no graudu un dārzeņu,augļu bāzētas pārtikas- man arī cikls nostabilizējies- regulārs kā pēc pulksteņa un samērā īss- principā tikai 3 dienas,un viegls. Protams,uz rudeni arī stress liek par sevi manīt- tas arī ietekmē,taču arī pārtika un dzīvesveids arī šitās štelles ietekmē- viss `iziet regulāri` un arī vairs nav jāmocās ar aizcietējumiem un krampjiem.(ok,es apsolos tik bieži vairāk nepļāpāt par vegānismu.tas kļūst apnicīgi:D)

Kerstyna 4. novembris 2014 09:52

:D Nu... piedodiet.... ir jau apstākļu sakritība, kas liek domāt, ka kaut kas ir kaut kā dēļ.
Veselas sievietes cikls ir diezgan stabila lieta. Un tā "uz sitiena" nevar ne apturēt ne paātrināt, jo olšūna nobriest tieši tik dienās un organisms, ja tā paliek veca, atbrīvojas no tās tieši tad.... kad atbrīvojas. Es neuzskatu, ka visādu saviesīgu iegribu dēļ būtu jāiejaucas organisma ritmā. Organismā viss notiek ciešā sasaistē, nav atsevišķu izolētu procesu.
Labi, kāzas plāno labu laiku iepriekš, ja ir problēmas ar ciklu, tad jādodas pie daktera un jāsāk lietot kaut kas no hormoniem.
Bet tā... katra sieviete , kurai ir menstruācija, zina apmēram kad būs un kādas būs un kā tas iespaidos viņas pašsajūtu. Un var jau pielāgot saviesīgo dzīvi. Vismaz es tajā nesaskatu nekādu baiso problēmu.