Optive acu pilienu testa rezultāti!

mazaa raganina
mazaa raganina 26. septembris 2014 10:03
1112

Pirms divām nedēļām SK piedāvāja iespēju pieteikties Optive acu pilienu testam.

Man ir slikta redze un es esmu lēcu piekritēja, brilles lieku tikai vakaros, no rīta un tad, ja esmu pamatīgi slima. 

Mana darba diena paiet veroties datora ekrānā, tāpēc bieži manas acis ir ,,sausas”, bet ir divas situācijas,kad lēcas paiešām izkalst un burtiski pielīp pie acu āboliem:

1)      Braucot ar auto tālus ceļa gabalus (parasti ceļojumos)-mašīnā darbojas kondicionieris, neatkarīgi no tā, cik liela vai maza ir gaisa plūsma, acs izkalst.

2)      Man ļoti patīk pagulēt pusdienas laiku brīvdienās, esmu guļava...bet esmu par slinku,lai lēcas izņemtu no acīm. Pēc pamošanās manas acis ir sausas un lēcas patiešām pielipušas pie acu āboliem. Tad es pilinu acīs lēcu šķīdumu,lai samitrinātu actiņas.

Sākumā biju skeptiska par šo pilienu brīnumainajām iespējām, bet... Tagad varu pateikt, tie tiešām strādā! Esmu patīkami pārsteigta par efektu. Man ir izveidojies ikrīta rituāls-acu modināšana. Kad pamostos, iepilinu pa vienai pilei katrā acī un tikai tad lieku lēcas. Vakaros izņemu lēcas un procedūru atkārtoju-lieku actiņas gulēt.

Pilieni ir izturējuši testu ar diendusu, patiešām acis nav sausas un es jūtos komfortabli.

Tests ar auto pārbraucienu pagaidām ir nākotnes plānos, šobrīd tālāk brauciens neplānojas, bet es noteikti to izdarīšu nākamgad.

Vienīgā lieta, kas mani izbrīnīja ir tā,ka lietošanas instrukcijā nekur nav minēts, ka pilienus var pilināt acīs arī tad ,ja acīs jau ir lēcas. Man kā ,,zvērinātai” lēcu nēsātājai bija svarīgi uzzināt šo info. Šobrīd pilinu pilienus tikai tad,kad lēcas ir izņemtas.

Nobeigumā vēlos pateikt paldies SK par iespēju piedalīties acu pilienu testā!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies