Oooo… Oolong tēja!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. oktobris 2013 00:00
4209

Oolong (melnā drakona) tēju, tradicionāli audzē un patērē Ķīnā, tā joprojām ir salīdzinoši nezināma pie mums. Tomēr pēdējos gados, oolong tēja ir parādās arī ārpus  Ķīnas, jo taj ir daudz labas īpašības. To ražo no tā paša auga no kura melno un zaļo tēju(Camellia sinensis), atšķirība ir pārstrādes procesā un tas ir   salīdzinoši sarežģīts, jo to kaltē ļoti spēcīgos saules staros  oksidē pirms  sagriež un sagatavo. Oolong tēja ir daļēji fermentēta, melnā tēja ir pilnībā raudzēts, un zaļā tēja ir fermentēta. Šī tēja ir uzmundrinoša, Oolong tēja satur kofeīnu. Kofeīns darbojas, stimulējot centrālo nervu sistēmu, sirdi, un muskuļus. Oolong tēja satur arī teofilīnu un teobromīns, kas līdzīgas vielas kofeīnam.

 

Šīs tējas labās īpašības:

 

Ideāls palīgs tievētājām

 

Oolong tēja palīdz sadedzināt taukus, jo tās sastāvā ir antioksidants catechin, kas savienojumā ar kofeīnu( kuru šī tēja satur) tas palīdz sadedzināt taukus apmēram divas stundas pēc tējas dzeršanas.

 

Ja tēju plānojat izmantot svara zaudēšanai, svarīgs priekšnosacījums – to nedrīkst nekādā veidā saldināt, ne ar cukuru, ne medu.

 

Dermatīta ārstrēšanai

 

Veiktie pētījumi parāda, ka Oolong tēja, palīdz cīņā ar dermatītu. Veicot pārbaudes pierādījies, ka tā paātrina atveseļošanās procesu, jo tā satur anti oksidantus. Tējai arī ir anti-alerģiskas īpašības.

 

Tā stiprina imunitāti

 

Sirds veselības saglabāšana

 

Samazina holesterīna līmeni

 

Stipriem kauliejm

 

Palīdz pret gremošanas traucējumiem

 

Satur daudz C vitamīnu, kurš ir labs palīgs jūsu ādas veselībai

 

Regulē ķermeņa temperatūru

 

Polifenols kuru satur šī tēja novērš zobu bojāšanos

 

 

 

 

!!!Tā kā šī tēja satur kofeīnu to nav ieteicams lietot cilvēkiem kuriem ir problēmas ar augstu asinsspiedienu, vai ir nervozitāte.

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 19. oktobris 2013 20:03

Oolong ir tiešām īpaša. Nejauši tiku pie kārbiņas ar šādu tēju un nu jau meklēju veikalu plauktos, starp citu, ja rūpīgi meklē, ir sastopama arī RIMI un pat BETA veikalos metāla kārbiņās ;)

Sieviešuklubs.lv 17. oktobris 2013 19:45 nosiguldas

Ierakstot googlē Oolong tēja, izmet vairākus variantus kur iegādāties LV :)

nosiguldas 17. oktobris 2013 09:31

vai kāds var pateikt,kur šo tēju var nopirkt, izņemot Elkor plaza