O.B. – oficiālie Sieviešu Kluba tamponi

Autors: kintijasieviesuklubslv, 2011. gada 4. aprīlis, 10:30:00
O.B. – oficiālie Sieviešu Kluba tamponi

Mokošas, sāpīgas, satraukumu un diskomfortu raisošas? Kādas ir tavas mēneša īpašās dienas? Tikai Sieviešu Klubā atklājam, kā tās pavadarīt pavisam nemanāmi, droši un pārliecināti! Sākam jaunu rakstu sēriju – viss, kas tev un tavai meitai jāzina par tamponiem.

 

Publicitātes foto

 

 

Kādēļ Sieviešu Kluba sievietes izvēlas tamponus?

 

 

 

 

 

 

 

 

Bet kādēļ Sieviešu Klubs izvēlas tieši O.B. tamponus?

 


 

Lielākā O.B tamponu priekšrocība – tie ir ražoti no 100 % dabīgiem materiāliem, ērti ievadāmi (nav jāizmanto plastmasas aplikatori!) un lietošanā ir droši!

 

Tie savā izmērā ir tik mazi, ka netraucēti tamponu vari ielikt pat naudas makā vai vismazākajā randiņu somiņā. Šīs īpašības dēļ O.B. tamponus nejutīsi arī lietošanas laikā. Jutīsies tik brīva un pārliecināta par sevi! Gluži kā izdzīvotu jebkuru citu mēneša dienu!

 

Pateicoties SilkTouch tehnoliģijai, kura piemīt tikai O.B tamponiem, tos ir ļoti viegli ievadīt makstī un pēc tam arī izņemt no tās.

 

O.B. tamponi pielāgojas katras sievietes personībai (un makstij!), šādi pilnībā novēršot noplūdes iespējas mēneša īpašajās dienās.

 

O.B. tamponiem ir četras dažādas absorbcijas spējas, kas nozīmē – tos vari pielāgot dažādai mēnešreižu intensitātei.

 

O.B. tamponu izstrādes procesā piedalījušies nozares vadošie ginekologi, šādi panākot, ka tieši šīs firmas tampons ir sievietei vispiemērotākais.

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kāda ir tava pieredze ar O.B. tamponiem?