No ēnas līdz pilnīgai laimei

lauruxs
lauruxs 17. februāris 2012 00:00
666

Mans stāsts sākas pirms vairākiem gadiem, kad iepazinos ar savu pirmo puisi. Tā kā vēl biju jauna un naiva, doāju, ka tā ir mana lielā mīlestība un ka viss būs labi. Bet nē. Biju noskaņojusies, ka mana pirmā reize, būs ar viņu.

Biju iedomājusies, ka tas ir kas skaists un brīnišķīgs un pirmā reize būs neatkārtojama, jo tā taču rādīja pa TV, tā rakstīja grāmatās, tā stāstīja klasesbiedrenes. Kad beidzot bija mūsu pirmā reize, man likās, ka neko drausmīgāku neesmu piedzīvojusi. Pēc tam tik sapratu, ka viņš nemaz nesagaidot ,vai esmu īsti gatava un uzbudināta, metās man virsū un sagādaja baudu sev. Domāju, nu labi, varbūt nākamās reizes būs citādāk, bet nē ar katru reizi arvien vairāk es ienīdu seksu, kad viņš mēģināja mani uzbudināt, es neuzbudinājos.

Viņš domāja tikai par sevi. Pieliku šīm attiecībām punktu, lai gan pēc tam vēl ilgi no tām cietu. Jo tās meta ēnu uz visiem maniem mēģinājumiem, kaut ko uzsākt. Katru reizi, kad kāds gribēja ar mani pārgulēt, manī nemodās nekādas jūtas, es jutos tukša. Līdz kādu brīdi atmetu visam ar roku un vairs nevienu negribēju, jo domāju, kādēļ mocīt sevi.

Kad pēc kāda laika pārcēlos dēļ darba dzīvot uz Rīgu, iepazinos ar puisi, bet tā kā nekādas jūtas , nebija un viņam bija vajadzīgs kaimiņš piekritu dzīvot ar viņu kopā. Pagāja laiks un iemīlējos.Jutu to fanastisko sajūtu vēderā , kad tauriņi lido, smaidīju līdz ausīm, lidoju, nevis gāju. Atzinos jūtās un bijām jau pāris. Tā kā abiem bija rūgta pieredze sākumā nesteidzāmies. Bet sapratu, ka nevaru mocīt viens otru un nolēmām pārgulēt. Sākām mēģināt, bet jutu ka ēna atrgiežas un vēlēšanās pazūd, neko neteicu , mēģināju pārciest šo reizi. Bet mans vīrietis, to sajuta. Kad viņš jautāja , kas par lietu īsti nemācēju atbildēt , jo es to gribēju , bet kautas kas mani atturēja. Mūsu pirmā reize beidzās ar to ka aizmigām viens otra apskāvienos.

Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem, gribēju jau šķirties, bet sirds neļāva, plīsa pušu  no sāpēm , par domu vien , ka būtu jāšķiras. Par laimi tobrīd bija jādodas komandējumā no darba uz nedēļu. Sarunājām , lai mēs tiktu skaidrībā , viens ar otru  nesazvanīsimies , pat nerakstīsim SMS, lai cik ļoti gribētos. Visu nedēļu mocījos un katru vakaru lēmu savādāk, līdz beidzot izlēmu šķirties, jo kāpēc mocīt mūs abus. Devos mājās ar smagu sirdi, paziņot lēmumu.

Kad ierados mājās mani gaidīja pārsteigums, viņš bija sarūpējis man romantiskas vakariņas . Šampanietis , sveces un protams ziedi. Es nezinu , kas man palīdzēja tobrīd , šampanietis, vai pats pārsteigums, vai tomēr prombūšana. Kad viņš mani noskūpstīja , tik kaislīgi , man caur visu ķermeni izskrēja skudriņas . Manī iedegās kaisle , ko es agrāk nebiju jutisi, ar katru šūniņu , ar visu savu būtību es viņu gribēju tik ļoti kā nekad nevienu. Tieši tovakar es aizmirsu visu , kas pirmstam ir bijis , mēs bijām viens otram , un nekas cits mums neinteresēja un nebija. Kad abi beidzot gulējām vnes otra apskāvienos , es aiz laimes varēju raudāt, es beidzot biju laimīga un beidzot varēju pilnīgi atdoties.

Šobrīd ar katru reizi ir arvien labāk, bet mēs vēl mācāmies, lai būtu arvien pilnīgāk . Mēģinām dažādas pozas . Esam izmēģinājuši piemēram uz kulbkrēsla , uz palodzes, stāvot kājās. Mēģinot ko jaunu , tas katru reizi ir kā izaicinājums, ja der, mēģinām vēlreiz un pilveidojam , ja nezdodas vai ir nepatīkami, nedarām. Mācāmies , katru reizi, meklējām kuras vietas, jāskūpsta vai kuras jāglāsta , kā labāk pieiet pie tā visa. Protams ir reizes , kad negribas neko. Reizēm atnākot mājās , nevaru sagaidīt, kad viņš atnāks mājās un brīdī kad viņš ienāk pa durvīm , es jau uzreiz cenšos viņu uzbudināt.

Man vīrietis, vienmēr domā par mani. Vienmēr ir iejūtīgs uzmanīgs un kaislīgs. Ne reizi vairs, es neesmu palikusi neapmierināta, man katru reizi ir labi. Viņš mani spēj uzbudināt tā , ka es pludoju un rezēm lūdzos , lai idzbeidz mani mocīt. ;)

Protams, ka neiztiek, bez piedzīvojumiem. Reizēm mūs iztraucē kāds nelaikā atnācis viesis, vai telefona zvans. Ir jautri, kad aizbruacam , pie viņa vecākiem un tad mēģinām to darīt , pēc iespējas klusāk, lai mūs nesadzirdētu. Bet aŗi tas tikai uzkurina, jo iekas, ka kuru katru brīdi, kāds var ienākt (par laimi tā nav bijis) :) .Ziemas laikā mīlēšanās ir labs veids kās sasildīties. Protams, ir grūti uzsākt, ja ir auksti, bet iekarstot otra apskāvienos sasilšana garantēta.

Tāds nu ir mans stāsts. Mīliet un esiet mīlētas!

 

Piesakies Adam&Eva testam arī tu! 


Iesūti stāstiņu par savu mīlas dzīvi līdz 29.februārim Sieviešuklubs.lv un pavisam drīz Tu saņemsi iepakojumu testēšanai!

10 pāriem būs iespēja izmēģināt, kā tad īsti darbojas seksa toniks un kādus labumus&nebijušus baudas augstumus spēj dot?

Lai iegūtu testam "Adam&Eva" kompleksu ar augu, kas "mīkstu dara cietu", jāiesūta blogs redakcija@sieviesuklubs.lv, kur aprakstāt savu mīlas dzīvi un tās radītos izaicinājumus! Tām nav obligāti jābūt lielām problēmām vai dziļiem fiasko, vienkārši pamēģiniet runāt atklātu valodu un aprakstīt, kāds esat kā pāris ...gultā!

Vari iesūtīt blogu šeit>>

Akcija "Eiroaptiekās"

Februārī norisinās akcija - pērc "Adam&Eva" ar 20 % atlaidi!

                                        

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lauruxs 17. februāris 2012 13:38

Paldies. :$

17. februāris 2012 09:46

Ļoti aizkustinošs stāsts! (hug)