Nevis gribu, bet tā ir nepieciešamība

nosiguldas
nosiguldas 26. janvāris 2012 00:00
568

Es ik pa brīdim metu izaicinājumu, tam savam otram "Es", tas, kas labprāt pavārtās pa gultu, vai grib skatīties seriālus. Tāpēc nolēmu arī sevi pieteikt tievēšanas maratonam. Es principā nemīlu skatīties spogulī, jo labi zinu ko tur ieraudzīšu- nedaudz apvēlušos pelmeni vidējos gados. 

 

 

To gribētos pamainīt, tad varētu piepildīt savu sapni, uzdāvināt sev un manām meitenēm fotosesiju, savādāk, negribās, lai bērniem kauns kādam rādīt bildes.

 

 Man tūlīt būs 43 un mans svars ir 83, augums 170. Mans ideālais svars būtu 72. Izaicinājums tā neko, galvenais, ka zinu, ka pati nekad to nepaveikšu, ne tapēc, ka nepietiek gribasspēka, bet tapēc, ka man ir nepieciešama brīvprātīga- piespiedu procedūra. Es esmu vārda cilvēks, ja es uzņēmos, tad tas ir jāizdara un piedevām man patīk rakstīt par savām izjūtām. Tātad viss notiekošais ir kā reiz priekš manis.

 

 

 

 

Kas mani pamudināja pieteikties.

 

Pirmkārt esmu riska grupā, kā agrāk minēju pēdējā grūtniecības laikā uzzināju, kas ir grūtniecības diabēts un tas ir pirmais signāls, ka pēc 40, ja neievērošu svara ierobežojumus varu, šo brīnumu iemantot līdz 'mūža galam. Kas noteikti nav mans mērķis.

 

Otrkārt, pie mana saspringtā dienas grafika, maltītes ir no rīta un vēlu vakarā un es saprotu, ka man ir nepieciešama nopietna saruna ar speciālistu, kas man var ieteikt to minimumu, kas man nepieciešams, lai nebojātu savu organismu un mainītu ēšanas paradumus. Protams neskatoties uz to svarā nekrītos, jo protams dienā puncis kaut kā ir jāapmāna un te nu kas pa rokai pagadās.

 

 

 

 

Treškārt, visu rudeni cītīgi gāju uz dejošanas nodarbībām, kā jau stāstīju sajūtas vienkārši pasakainas, bet manas fiziskās nodarbības ir beigušās ar to, ka par sevi liek atcerēties gan mugura, gan celis. Pamest fiziskās aktivitātes nevaru un negribu, bet pagaidām saprotu, ka nedaudz ir jāpiebremzē, jeb jāatgriežas pie tām jau speciālista pavadībā.

 

Kas ir tas, ko gribu sasniegt:


Pavisam godīgi, tā ir vienreizēja iespēja pareizi saplānot ne tikai savu darba dienu, bet dienu sev un savai veselībai.  Iegūt jaunas zināšanas un prasmes. Pie tam, man patiesi ļoti palīdzēja nodarbības pie Kristīnes un nu jau kādu brītiņu ceļos ar domu, vajadzētu atkal atsākt, bet katreiz ir kaut kas, kas patraucē.

 

Es pēc dabas esmu optimists un man nerada problēmas  iedvesmot ko darīt citiem, bet pašu gan mani laiku pa laikam nepieciešams pastums, it sevišķi, ja tas attiecās uz mani personīgi.

 

Lai nu kā no sirds novēlu veiksmi mums visām, jo ja jau esam pieteikušās, pirmo uzdevumu esam veikušas. Mums ir apņemšanās.

 

 

Arī tu vari pieteikties uz Sieviešu Kluba tievēšanas akciju. Vairāk par akciju lasi šeit>> Pieteikuma blogus gaidām līdz 1. februārim. 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies