Neveiksmīgi cīnies ar regulāru pārēšanos? Piesakies izmēģināt Nutrilite Appetite Controller!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. augusts 2017 09:00
1706

Ēstgribu no izsalkuma dažkārt ir ļoti grūti atšķirt – apetīti no fiziskas vajadzības ēst šķir smalka robeža, un balansēšana uz tās cieši saistīta ar dienas kārtību, veselīgajiem un neveselīgajiem ieradumiem, kā arī stresa līmeni. Izsalkuma ignorēšana var radīt nopietnas sekas, taču, pievēršot uzmanību saviem ēšanas paradumiem, rezultāti būs gan redzami, gan jūtami.

Neveiksmīgi cīnies ar regulāru pārēšanos? Sieviešu Klubs sadarbībā ar Amway piedāvā izmēģināt Nutrilite Appetite Controller (20 dienu komplekts).

  • Piesakies izmēģināt Nutrilite Appetite Controller - redakcija@sieviesuklubs.lv
  • Pieteikuma vēstulē pastāsti, kāpēc vēlies izmēģināt šo produktu.
Pieteikumus pieņemsim līdz 9. augustam (ieskaitot).
 
Piekrītot produkta izmēģināšanai, apņemies 4 nedēļu laikā uzrakstīt atsauksmes blogu Sieviešu Klubā.
20170807090007-88727.jpg

Par Nutrilite Appetite Controller

Amway Nutrilite Appetite Controller palīdz ikdienā aizņemtiem cilvēkiem vieglāk kontrolēt savu ēstgribu. To ir viegli un ērti lietot, tas ir piemērots visiem pieaugušajiem, un, pateicoties dabiskajam sastāvam, arī cilvēkiem ar kuņģa jutīgumu.

Amway Nutrilite Appetite Controller uztura bagātinātāju ieteicams lietot 3 reizes dienā pirms katras galvenās ēdienkartes. Atjaukts ar ūdeni vai sulu, tas pārvēršas par želeju, kas spiežas pret kuņģa sieniņām un rada sāta sajūtu, tādējādi tiek mazināta iespējamība pārēsties.

Nutrilite Appetite Controller ir izgatavots no unikālām sastāvdaļām. Viena no tām ir dabiska šķiedrviela glukomanāns, kas iegūta no Konjac auga saknēm (augs, kura izcelsme meklējama Āzijas reģionā). Glukomanāns palīdz saglabāt sāta sajūtu ilgāk, tādējādi bez vajadzības netiek uzņemts vairāk kaloriju, nekā nepieciešams. Uztura bagātināja sastāvā ir arī melnā plūškoka ogu ekstrakts, kas piešķir produktam patīkamu violetu krāsu. Abas sastāvdaļas tiek dabīgi audzētas NutriCert™ ilgtspējīgās saimniecībās bez pievienotiem mākslīgiem saldinātājiem, krāsvielām, garšvielām vai konservantiem.

Kāda ir produkta iedarbība?

Nutrilite Appetite Controller ir iepakots nelielos maisiņos, tādējādi to var lietot, arī atrodoties ceļā, tam nav garšas vai spēcīga aromāta. Lai sasniegtu rezultātus, jāsajauc vienas paciņas saturu ar ūdeni vai sulu un jāizdzer to 30 minūtes pirms katras galvenās ēdienreizes, 3 reizes dienā. Atjaukts ar šķidrumu, Nutrilite Appetite Controller piesaista ūdeni pārvēršas par želeju. Šī želeja spiežas pret kuņģa sieniņām un rada sāta sajūtu, tādējādi mazinot pārēšanās iespējamību. Nutrilite Appetite Controller ir saderīgs ar visu veidu diētām.

Par NUTRILITE™

NUTRILITE ir pasaulē vadošais vitamīnu un diētas produktu zīmols, kuru izplata Amway*. NUTRILITE komandai ir 80 gadu pieredze zinātnē un pētniecībā, un šis zīmols ir veidots, pamatojoties uz seed-to-supplement (sēj, lai bagātinātu) praksi, lai saglabātu produktu kvalitāti un palielinātu to konsistenci, efektivitāti un drošību. NUTRILITE zīmols ir vienīgais globālais vitamīnu un minerālu zīmols, kas audzē, ražo un apstrādā augus savā sertificētajā bioloģiskajā saimniecībā, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, Meksikā un Brazīlijā. Kopš 2008. gada NUTRILITE ir oficiālais bioloģiski aktīvo piedevu piegādātājs futbola klubam „Milan”.

Piesakies izmēģināt Nutrilite Appetite Controller - redakcija@sieviesuklubs.lv

Ņem vērā, ka piekrītot produkta izmēģināšanai, apņemies 4 nedēļu laikā uzrakstīt atsauksmes blogu Sieviešu Klubā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 8. augusts 2017 14:05

laimīgās, kas dzīvo LV