Nedēļas mīlestības dienasgrāmata. Turpinu sevi mīlēt

nosiguldas
nosiguldas 7. februāris 2012 00:00
625

Padomāju un secināju, ka nemaz nav tik slikti sakārtot notikumus pa nedēļas dienām un, ja jau darbs ir iesākts, tad tikai jāturpina. Turpinu sevi iemīlēt...

 

 

 

Mērķtiecīgi mēģinu atrast savā dienas režīmā kaut pāris minūtes, par kurām varētu teikt, es tās veltīju sev vienīgajai, galu galā, ja pati sevi nemīlēšu, citi arī mani nemīlēs. Pirmdienu un otrdienu vienkārši gaidīju , kad pienāks vakars, iespējams, ka esmu nedaudz nogurusi.

 

Pirmdienas vakarā ar gandarījumu secināju, ka pirmais šī gada nospraustais mērķis ir sasniegts. Un vēl, laika izrādās ir pietiekoši, ja visu nedara uzreiz un uzliekot

 

no skata neizdarāmas lietas uz papīra, ļoti labi var ieraudzīt savas kļūdas. 

 

Nedēļas vidus un trešdiena, šodien mūsu grupai ir dzimšanas diena un mana vāze ceļo pie jaunā īpašnieka, vakars patiesi izdevies, viens otram saka paldies par padarīto darbu. 'Šo vakaru varu patiesi izcelt kā devumu sev.


Otrā nedēļas puse pagāja pārdomās un ne bez pamata, arī es pievienojos tām dāmām, kas vēlās uzlabot savu figūru. Un kapēc gan nē. Nepacietīgi meklēju metramēru un secināju, ka tā nav, ar mērīšanos būs jāatliek. svaru arī nav. Ar ko tad sākt.

 

Saku ar rakstu un mērķiem, kurus gribu sasniegt. Apņemšanās patiesi laba, bet ne tik viegli īstenojama. Tik ļoti gribējās ko jauku pagatavot virtuvē un brīvdienas pagāja vienās gastronomiskajās izvirtībās. No vienas puse, es sevi palutināju, no otras puses, es nemaz necenšos domāt, cik un kur pīrādziņi palika.

 

Tā, beidzot sākās jauna nedēļa ko sāku ar stingru apņemšanos, ka šodien pabeigsim ēst našķus un no rītdienas sākšu jaunu dzīvi. Šī nedēļa sola pati par sevi būt piedzīvojumiem bagāta un kapēc ne tieši tagad.

 

 


Sieviešu Kluba projekts "Iemīli sevi vēl vairāk" turpinās. Uzraksti arī tu savu mīlestības blogu un iespējams tieši tev dāvināsim kādu no Floragyn intīmkopšanas produktiem. Vairāk par sevis mīlēšanas akciju lasi šeit>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 7. februāris 2012 11:18

(Y) Malacis, ka turpini! Man arī ir iepaticies apzinātais mirklis tikai sev :) un katru dienu :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā