Nedēļas dienassgrāmata: turpinu sevi mīlēt

nosiguldas
nosiguldas 30. janvāris 2012 11:00
520

Nedēļā, protams, nebija tāda, kā ieplānoju un tāpēc, spītējot visām neveiksmēm, piektdien devos mājās no darba ar pārliecību, ka šīs brīvdienas veltīšu sev un vēl kādai mazai neatņemamai sastāvdaļai.

 

 

Sestdienas rīts patīkami pārsteidza ar saulīti, ar ko šī ziema mūs gan bieži nelutina. Laiski izstaipījos un nolēmu, nē, šodien celšos tikai tad, kad visi pamodīsies.

 

Pusmiegā lēnām pārdomāju visas lietas un lietiņas, kas būtu sakārtojamas savās brīvdienās. Galvenais, ka nekur šodien neraušos un neskriešu kā katru sestdienu. Pagulēt nevaru un dodos uz virtuvi, Siltā halātā un vilnas zeķēs, jauki, karsta tējas krūze rokā, mājās klusums, un es baudu rītu. Dzirdu mazus ātrus solīšus un nu jau man klēpī ieritinās maziņš samiegojies kamolītis, tā mēs abas sēžam un klusu sačukstamies, kamēr tētis vēl guļ. 

 

 Drīz jau mēs abas paliekam vienas mājā, tētis dodas strādāt, bet mēs abas gatavojam mīklu kūciņai un vāram ķīselīti no brūklrnēm. Aizdedzinājām sveces un abas visu dienu pavadījām dažādos mazos un lielākos mājas darbiņos.


Svētdiena un atkal saulīte. Vajadzētu iziet ārā, bet nē, saprotu, ka neesmu gatava doties pastaigā, un ir kāds darbiņš, kam jau divas nedēļas nevaru pieķerties. Šodien mēs ar Kati tomēr beidzot pieķersimies pie kārtējās vāzes gatavošanas, jo tā kā laka žūst vismaz diennakti, bet dāvanu vajag trešdien, laika pavisam maz.

 

Kā jau katru svētdienu, rīts sākas ar istabas dārza apkopšanu, konstatēju, ka pēc nedēļas jāapgriež augi pirms sāksies augšanas periods, par to šonedēļ pastāstīšu arī dārzkopja piezīmēs. Ar nožēlu konstatēju, ka būs daži augi, ko audzēšu no jauna, jo tie šo ziemu nav izturējuši. Bet visā visumā, tumšais laiks ir pārciests un tagad galvenais pareizi sagatavot augus pavasarim.

 

Katru savu vāzi gatavoju noteiktam cilvēkam un gan krāsa ,gan izmantojamais materiāls dekoram parasti atnāk pats no sevis. Šoreiz būs zils ar dzeltenu, rezultātu parādīšu vēlāk,. Katrīne palīdzēja veidot māksliniecisko nekārtību, jo ļoti jauka nodarbe ir salvetīšu sadalīšana un kā tad nepamēģināt tās plēst, ja tā dara mamma. Konstatēju, ka viņa ir gatava pati mēģināt veidot savus darbiņus. Kad pabeidzu lakot ar gandarījumu konstatēju, ka man ļoti patīk krāsu salikums, darbiņš ir izdevies.

 

Vakaru pabeidzu ar karstu vannu, biju gan plānojusi viena ar svecēm, bet sanāca divatā, jo Katrīne nebija ar mieru mani palaist vienu pat uz minūti. Tā mēs abas pēc jaukas vannas ar rožu ziedlapiņām, turot viena otrai rociņu aizmigām.

 

Mīlestību pret sevi mēs gūstam ne tikai tieši dodot ko sev, bet darot lietas, kas dod gandarījumu. Ja labi ir manai ģimenei, labi jūtos arī es. Es mīlu viņus un viņi mīl mani.

 

 

Sieviešu Kluba projekts "Iemīli sevi vēl vairāk" turpinās. Uzraksti arī tu savu mīlestības blogu un iespējams tieši tev dāvināsim kādu no Floragyn intīmkopšanas produktiem. Vairāk par sevis mīlēšanas akciju lasi šeit>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 30. janvāris 2012 12:13

paldies

kintijasieviesuklubslv 30. janvāris 2012 11:10

ideālā nedēļas nogale! Malace! (Y)