Nedēļas dienasgrāmata - spītējot neveiksmēm

nosiguldas
nosiguldas 27. janvāris 2012 12:57
548

Iet otrā nedēļa. kad nedaudz vairāk pievēršu uzmanību, jaukām lietiņām tieši sev. Īstenībā tas palīdz, jo kad tu sev jautā, ko labu tu esi izdarījusi, domās izskrien cauri visiem darbiem un sakārto savu domu dienassgrāmatu. Sevi jāmīl tas ir noteikti, jo  ne reizi ir pierādījies, ka sievieti, kas mīl sevi var redzēt pa gabalu un viņa  pievelk ar savu enerģiju.

 

 

Šīs nedēļa jau no pirmdienas iet ne tā kā gribētos. Pirmdienas plāni un labi pavadītais vakars divvientulībā ar savu hobiju beidzās ar neveiksmi, jo mājās biju vēlu, kā jau pirmdiena, visa diena bija haotiska un nekādas jaukās emocijas tā neizraisīja. Doma, paldies dievam beidzot esmu mājās, bija vienīgais un pats labākais pirmdienas ieguvums.

 

Otrdiena iesākās ar aukstumu un nevēlēšanos no rīta pamosties, kur nu vēl iet ārā.

 

Dīvainā kārtā 'pēkšņi uzradās baigā enerģiju un dienas laikā paspēju izdarīt ļoti daudz lietas, kas bija noliktas uz vēlāku laiku. Piecos ar gandarījumu izgāju no darba, jauki, pasakaina padarīta darba sajūta. Kas būtu domājis, ka vakars beigsies pavisam ne tuvu man par labu. Skrienot uz vilcienu sarāvu celi un visu ceļu uz mājām pār vaigiem bira asaras kā pupas. Viss mājās nolēmu, ka šodien ir kas labs jāizdara sev, tā kā man bija nepieciešama dzimšanas dāvana, ķēros pie darbiem un abas ar Katrīni veidojām sveču trauku priekš peldošām svecēm, ar dekoru no ābeļziediem. Izdevās patiesi jauki un arī jubilāram patika. Nu ko vismaz vins jauks sīkumiņš sev.

 

Trešdiena pagāja ātri, jo kā parasti tā ir mācību diena. Šeit es gūstu jaunas idejas, tur valda tāda īpaša gaisotne un to noteikti var saukt par sevis lutināšanu. Arī ceturdiena bija piedzīvojumiem bagāta, gan darba, gan visādā citā ziņā. Pamīlēju savu "es", jo kas var būt patīkamāks kā saņemt komplimentus, vai jaukus vārdus par padarītu darbu. Vakars noslēdzās ar semināru sieviešu klubā, kas lieku reizi lika padomāt par sen zināmām, bet novārtā atstātām lietām.

 

Īstenībā visa nedēļa īsti neiet kā biju domājusi, no rīta vienīgā doma kaut nevajadzētu celties, bet vakarā, beidzot esmu gultā. Protams, ja paspēju par to padomāt, jo reizēm liekas, ka aizmiegu jau ceļā uz spilvenu.

 

Rīt būs sestdiena un beidzot stingri esmu nolēmusi, nekādas skriešanas, sabiedrisko pienākumu, izgulēšos, cepšu kūku un no mājas ārā neiešu, vienā vārdā sakot visu dienu pakārtošu savām velmēm un nelielām gastronomiskām izvirtībām. Sevi mīlēšu, lutināšu un pažēlošu, jo kurš tad vislabāk prot pats sevi pažēlot, ja ne pats.

 

 Vēlu jaukas brīvdienas un pārdomām- varbūt ir vērts apstāties un padomāt par sevi.

 

Līdz pat 14. februārim - Valentīna dienai - Sieviešu Klubā notiek akcija "Es iemīlu sevi vēl vairāk". Arī tu vari tajā piedalīties. Noteikumus lasi šeit>>

 

Sieviešu Klubā sevis iemīlēšanas eksperiments notiek kopā ar Floragyn - delikātiem, maigiem un īpaši saudzējošiem intīmkopšanas produktiem. Vairāk par Floragyn lasi šeit>> 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 27. janvāris 2012 13:08

Prieks, ka tu turies! (Y) (F)