Naktssveces eļļa sievietes skaistumam un veselībai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. septembris 2014 00:00
3172

Naktssveces eļļa ir bagāta ar polinepiesātinātajām taukskābēm, kas labvēlīgi ietekmē organismu, uzlabo ādas bioķīmiskos procesus- āda kļūst elastīga un tvirta, notiek dabiskā ādas mitrināšana.

 

Turklāt tā satur virkni vielu, kas ļauj saglabāt veselus matus, ādu un nagus, tāpēc noderīga lietošanai Acne ,ādas bojājumu gadījumā, mazina ādas un endokrīno saslimšanu risku. Naktssveces eļļa palīdz regulēt holesterola līmeni asinīs, mazina sirds-asinsvadu saslimšanu risku. Sastāvā ietilpst E vitamīns, kas pazīstams kā „asinsvadu elastības vitamīns”, kam piemīt stipras antioksidējošās īpašības ( neitralizē brīvus radikāļus).

 

Naktssveces eļļa satur vērtīgu sastāvdaļu - gamma linolskābi - omega-6 nepiesātinātu taukskābi, kura ietilpst šūnu apvalku sastāvā un piedalās šūnu augšanas un atjaunošanas procesos. Gamma-linolskābe organismā piedalās hormonu sintēzē un sekmē to nepatīkamo sajūtu mazināšanos, kas rodas hormonālā līdzsvara izmaiņu dēļ. Omega - 6 taukskābes uzlabo ādas elastīgumu un palielina ādas dabīgo aizsargspēju, kā arī palīdz organismam atjaunot ādas normālo stāvokli pēc nelabvēlīgām ietekmēm.

 

Naktssveces eļļa nopērkama kapsulās un lietojama iekšķīgi, bet eļļa ir pieejama arī šķidrā veidā lietošanai ārīgi.

 

Avots: sieviesuklubs.lv arhīvs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies