Nākamais atskaites punkts Ziemassvētki

Autors: pece, 2019. gada 24. novembris, 23:00:20
Nākamais atskaites punkts Ziemassvētki

Mazais maratoniņš ir beidzies, bet katras beigas ir kaut kā jauna sākums, kāpēc lai šī reize būtu izņēmums?

Ēšanas ziņā ir izveidojies jauns paradums - launadziņš, parasti bezpiedevu jogurta vai kefīra izskatā. Vēderā vardes koncertu nerīko un varu nodoties vakara nodarbēm. Un vakariņas vairs neprasās tik sādtīgas, jo pārrodoties mājās izsalkums vairs nav tik liels.

Toties manam organismam ir uzradušās jaunas lietas, kas nepatīk, bet varbūt tās nav jaunas, bet iepriekš nepamanītas, kas to lai zina. Tagad no ēdienkartes nāksies izmest vēl šo un to. Sākumā bija grūti pieņemt, ka ir produkti, kurus nedrīkst, bet tagad kaut kā automātiski jau izvairos.

Neliegšos - grūtāk iet svētku pasākumos, reizēm vienkārši negribas kādam skaidrot kāpēc neēdu to vai ko citu.

Staigāt ir forši! Savus plānus izdevās izpildīt un pat pārpildīt! Tāda forša sajūta, kad esi izkustējies. Prieks ir lielāks, jo izturība ir atgriezusies, šeit par labu nākusi veselības savešana kārtībā. Nākamo nedēļu man nav bažas par iešanas turpināšanu, bet pēc tam būs jādomā, kā noturēt aktivitāti šajā līmenī.

Turpinu strādāt ar savu psiholoģisko noturību. Viegli nav, jo ir jauni izaicinājumi. Tomēr ir forša sajūta, ja reizēm izdodas būt ne tikai ārēji mierīgai, bet arī iekšēji, situācijās kad nenotiek pēc mana prāta.

Laiks gatavoties Ziemassvētkiem, pirmā Advente drīz jau klāt. Gribas turpināt iesāktā garā vismaz līdz Ziemassvētkiem. Tā teikt nākamais mazais atskaites punkts jau ir nolikts!

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”