Mīli pats sevi un tad arī citi mīlēs tevi…

gucci123
gucci123 2. februāris 2012 00:00
741

Šis teiciens ir ierakstīts vēstures lapās (autors gan man ir nezināms), taču pie tā esmu turējusies visu mūžu. Manuprāt, lai citi tevi cienītu un mīlētu, ir jāsāk ar sevi pašu. Vai sākt ar sevi pašu ir viegli? Nē…jo tas prasa daudz pūļu un enerģijas, kā arī konsekvenci darbībās. Respektīvi, ja esi sācis, tad nedrīkst apstāties.

 

 

Mans iepriekšējās nedēļas mērķis bija līdz piektdienas darba ballei (27.01. – kāreiz savā vārda dienā!) sakopt sevi (gan savu prātu, gan savu ķermeni). Izaicinoši, vai ne? Par ķermeni, iespējams, ir skaidrs, taču kā ir ar prātu? :)

 

Un te ir izklāstīts mans darbības plāns, lai sasniegtu šo cēlo mērķi!

 

Pirmdiena:

 

Pirmdienas mani vienmēr ir iedvesmojušas, jo priekšā ir vesela nedēļa, lai kaut ko paveiktu, ko nedēļas beigās var izvērtēt.

 

Pirmdien sāku ar nelielu atslodzi ēdiena ziņā – našķojos ar augļiem, dārzeņiem un liesu gaļu – visu ar mēru. Izvairījos no tējas un kafijas, lietoju uzturā svaigi spiestas sulas un ūdeni. Tādējādi es iepriecināju savu vēderu un arī prātu, jo ieturēju mērenību ēdienkartē, nedomājot par sarežģītām receptēm.

 

Būtībā atslodzes diena bija visas pirmdienas garumā.

 

Pirms tam es reizēm jutos pārēdusies, citreiz – izsalkusi (tad ķēros pie našķiem, kas dod sātu tikai uz neilgu brīdi). Tagad visas dienas garumā, ēdot sabalansētu pārtiku (vismaz 5 ēdienreizes dienā), jutos vairāk līdzsvarota garīgi un fiziski.

 

Par atslodzes dienu jau sen biju domājusi, taču nevarēju saņemties. Darba balle bija lieliska motivācija to pamēģināt, un manuprāt, sekmīgi :)

 

Otrdiena:


Otrdienas ir aktivitātes dienas, kad var sevi fiziski noslogot, jo tad var tā pamatīgāk “ieskrieties” darbos.

 

Otrdien devos uz baseinu. Man ļoti patīk ūdensaerobika.

 

Vienmēr esmu jutusi spēka pieplūdumu tieši rīta stundās, tāpēc uz nodarbību devos 09.00. Un tā 45.minūtes nodevos ūdenspriekiem. Jutos kā maza nāra…

 

Ūdensaerobika vienmēr ir mani nomierinājusi un atslābinājusi, jo tad automātiski notiek koncentrēšanās uz kaut ko citu (izņemot sadzīves problēmas) un pēc tam prāts ir možs un skaidrs. Fiziski man tas ir nepieciešams, jo mans mazais dēliņš jau sver tuvu 10 kg un, viņu staipot uz rokām, nudien sāp mugura. Ūdensaerobika tomēr palīdz nostiprināt gan muguras, gan vēdera muskulatūru, tāpēc pēc tam vienmēr jūtos fiziski stiprāka un varu stiept mazo uz rokām kaut visu dienu :)

 

Tā kā zināju, ka katra nedēļas diena ir veltīta kādai noteiktai aktivitātei, otrdiena bija vienīgā brīvā diena, kad varēju doties uz baseinu un uzkrāt spēkus visai nedēļai.

 

Trešdiena:


Trešdienas ir dienas, kad jau esmu ieskrējusies un kā lokomotīve traucos tik uz priekšu.

 

Trešdien nolēmu aiziet pie kosmetologa un veikt vairākas procedūras: 1) vaksāciju, 2) masāžu ar akmeņiem.

 

Tā kā mana kosmetoloģe ir ļoti prasmīga (tai pat laikā sasteigt procedūras nedrīkst, jo īpaši masāžu), tad man tās no manas dzīves aizņēma 2 stundas. Cita teiktu – ārprāc, veselas 2 stundas izmestas vējā – taču es uzskatu, ka, lai sieviete, īpaši jau jaunā māmiņa, justos labi un arī izskatītos labi, ir jāmīl savs ķermenis, t.i., jāvelta tam laiks. Turklāt, masāža arī palīdz garīgi – tā nomierina, līdzsvaro (īpaši jau akmeņi), padara skaidras domas.

 

Ja rīta pusē jutos kā kuģis, kas uz pilnu klapi dodas nezināmos ūdeņos, tad pēc procedūras jutos kā kuģis, kurš zina, kur atrodas Amerikas kontinents :)

 

Lai pilnvērtīgi varētu pilnveidot sevi līdz darba ballei izvēlējos nedēļas vidu sava ķermeņa sakopšanai un prāta līdzsvarošanai, jo jau nedēļas otrajā pusē būs jūtams spēku bēgums un tad veikt šādas procedūras, manuprāt, nav vēlams.

 

Ceturtdiena:

Mana eņģeļa diena :) Jau jūtams pirmais nogurums un satraukums pirms lielās balles piektdien!

 

Šodien izdomāju, ka ir jāsakopj nagi, veicot manikīru. Devos pie savas manikīrītes, lai uzklātu biogēlu un kādu spilgtu laku! Ņemot vērā to, ka man ir mazs bērniņš, kuram dupsis jāmazgā 10xxx dienā, tad rokas, protams, ir dikti sausas un nagi – brrr… Taču ballē ar tādām rokām rādīties nevar! Atceros S.OHaras teicienu filmā “Vējiem līdzi”: sievietes vecumu var noteikt pēc tās roku izskata un šis ir labs arguments, lai tās sakoptu un arī palutinātu :) Tādējādi tiku ne vien pie lieliskām manikīrētām rokām, bet arī pie parafīna cimdiņiem un rokas pēc tam jutās tiiiiiiik pateicīgas :)

 

Ņemot vērā to, ka manikīrīte ir mana draudzene, tad ar visiem trallalā un apsveikumiem vārda dienā tiku cauri 1,5 stundā.

 

Ja pirms tam man bija kauns par manu roku stāvokli (lai gan tas skan visai muļķīgi), tad pēc tam jau jutos ne vien jauki, bet kā īsta dāma. Un prieks bija arī maniem tuviniekiem, jo viņi redzēja kā es pamazām pārvēršos :)

 

Tā kā piektdien man bija ieplānots vizāžists un frizieris, tad ceturtdienu nolēmu veltīt nagiem. Otrs arguments: jo tuvāk ballei nolakošu nagus, jo lielāka varbūtība, ka lielais ikdienas ūdens daudzums tos nenolobīs.

 

Piektdiena:


Olala :) Beidzot ir pēdējā nedēļas darba diena, un party var sākties!!!

 

Darba balles dienā vēlējos pilnveidoties līdz sīkumiem, tāpēc apmeklēju vizāžistu un frizieri. Manuprāt, tas bija kā trekns punkts uz “I”, jo pati nekad nevarētu tik efektīvi uzkrāsoties un saveidot matus. Man nav šāda talanta, tāpēc tā bija ne vien estētiska bauda un dvēsele no prieka lēkāja, bet arī fizisks skaistums, kuru novērtēja ne vien mans partneris, bet arī kolēģi :)

 

Un daudz laika tas neatņēma – tikai 1 stundu, un kas ir 1 stunda, salīdzinot ar šādu efektu?

 

Protams, ka es jutos kā balles karaliene, jo ir daudz patīkamāk parādīt sevi (ja vēl joprojām esi bērna kopšanas atvaļinājumā) kā skaistu un koptu sievieti, nevis nekoptu un nervozu jauno māmiņu…un prieks par to bija arī vizāžistam un frizierim! Tādējādi visu vakaru jutos pacilāta un spārnota :)

 

Šādi es sevi gribēju iepriecināt, jo: 1) balle ir 1x gadā, nevis katru mēnesi; 2) manuprāt, samaksāt pie šiem pakalpojumiem un efektu ir daudz labāk, nekā “krāmēties” pašai (un, ja nu vēl kaut kas noiet griezi?!?) 3) biju nogurusi no sēdēšanas mājās un gribēju parādīt ne vien sevi, bet arī patiešām justies kā karaliene.

 

Sestdiena:


Pirmā brīvdiena, kad var atpūsties un ne tikai…

 

Bet arī izbaudīt kundalini jogu :) Jā, lai cik neticami, jau 9.15 biju kundalini jogas nodarbībā (paldies SK par šādu iespēju!). Pēc vētrainas balles tas bija tieši īstajā laikā un īstajā vietā… Tā ir atslodze un brīvdiena prātam, dvēselei un miesai.

 

Nodarbība (kaut arī ziemas spelgonī) ilga 1,5 stundas brīvā atmosfērā un relaksētas mūzikas pavadībā.

 

Pirms tam domāju, kā nu tas būs – nākošajā dienā tik agri jau jādodas uz nodarbību, kas tas tāds vispār būs, vai man patiks, vai varēšu utt. Protams, ka man patika, tikai pēc tam jutos nedaudz tizla (tiešā vārda nozīmē, jo neesmu tik lokana un daži vingrinājumi man sagādāja lielu pārbaudījumu), jutos arī piepildīta, jo dziedājām mantras, meditējām, imunizēta (veicām vingrinājumus, kas norūda), ieinteresēta – kaut kas jauns/jauna pieredze, kuru noteikti gribētu atkārtot un arī nedaudz nogurusi, jo tas taču paņem enerģiju, ne tikai uzlādē (iņ jaņ princips).

 

Kundalini jogas nodarbībai izvēlējos sestdienu, jo tā bija sava veida atkopšanās pēc balles – garīga un fiziska. Balle ir skaļš, pompozs pasākums, kas atņem spēkus, turpretī joga – mierpilns, harmonisks pasākums, kas uzlādē tevi no matu galiņiem līdz pat papēžiem.

 

Svētdiena:


Kad lāči guļ ziemas miegu…

 

Svētdiena manā izpratnē ir tāda mierpilna brīvdiena, kuru var izmantot sevis lutināšanai mājas apstākļos. Un, lūk, to es darīju – izgulējos (cik nu mazais ļāva) un ielīdu siltā, aromātiskā vannā, par kuru biju sen, sen sapņojusi (kopš piedzima mazais vannā nebiju bijusi, tikai dušā). Tā kā mazo pieskatīja mūsu tētis, tad man bija 1 stunda laika, lai relaksētos no trakās nedēļas vannā.

 

Un šī stunda diemžēl palidoja vēja spārniem… taču pēc tam es jutos ļoooooooti forši visu dienu, tā kā nedaudz uzvilkta atsperīte un pārējie dienas darbi “gāja no rokas” :) Es vienkārši staroju, jo 7 mēnešus biju par to domājusi un gribējusi to realizēt…

 

Te var teikt, ka tā bija sakritība, ka man izdevās to realizēt, jo mūsu tētis bija mājās un varēja nodarbināt mazo ķipariņu. Un to mirkli es izmantoju un izbaudīju pilnībā.  

 

Un tagad, izvērtējot mērķi un tā sasniegšanas veidus – manuprāt, biju visu izpildījusi kā pa notīm. Protams, fonā paliek ikdiena ar visiem darbiem, taču pāris stundas laika, lai sevi mīlētu un lutinātu atvēlēju cītīgi katru dienu :)

 

Par laimi sakrita arī tā, ka nekas man netraucēja realizēt savu mērķi, jo bija mazuļa pieskatītāji (tas šobrīd ir vienīgais, no kura esmu pilnīgā atkarīga!). Patiesībā mīlēt sevi, tas nozīmē rūpēties par savu dvēseli, prātu un miesu katru dienu (vismaz nedaudz). Mani vienmēr palīdz iepriecināt kaut kas jauns, piemēram, kundalini jogas nodarbība, kāds pasākums, šokolāde, mana mazā ķipariņa smaids, saules stari, aromātiska vanna, vaniļas smarža u.c. tam, kā tas sarindots nav nozīmes. Mans šās nedēļas mērķis ir beidzot nosvinēt savu vārda dienu nedēļas nogalē, tāpēc esmu apņēmības pilna sagatavot interesantu vakaru saviem draugiem, palutinot sevi ar ēdieniem, dzērieniem un jauku kompāniju :)

 

Gucci123

 

Sieviešu Kluba projekts "Iemīli sevi vēl vairāk" turpinās. Uzraksti arī tu savu mīlestības blogu un iespējams tieši tev dāvināsim kādu no Floragyn intīmkopšanas produktiem. Vairāk par sevis mīlēšanas akciju lasi šeit>>

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 2. februāris 2012 08:43

Tā turpināt ;)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā