metot līkumu saldumu plauktiem...

diegabiksis
diegabiksis 14. novembris 2019 01:04
270

Ko lai saka - visgrūtākā cīņa ir cīņa pašai ar sevi un saviem ieradumiem.

Ir pagājusi pirmā nedēļa, kopš esmu apņēmusies vairāk gulēt, mazāk ēst saldumus un brīvdienās nūjot. Ne viss ir sanācis, kā iecerēts, bet plinti krūmos mest arī netaisos. Ir cerība decembri sagaidīt smukākai, mundrākai, varošākai.

 

20191114003433-76783.jpg

Tātad: kā man veicies pirmajā nedēļā? 

Vairāk gulēt?

Esmu ceļā uz to, lai aizmigtu pirms pusnakts. Pagaidām, pateicoties pārejai uz rudens laiku, man visbiežāk izdodas ielīst gultā 23:00 vai īsi pēc tam, taču aizmiegu tikai ap pusnakti vai pēc. Līdz ar to man līdz 8 h miegam ir kā līdz mēnesim. brīvdienās gan izdodas tās 8 h nogulēt un dzīvesprieka patiesi ir vairāk. 

Mazāk saldumu vairāk dārzeņu? 1 saldums dienā?

Bija dienas, kad mērķtiecīgi grauzu burkānus, puķkāpostus un dzēru kefīru, bet bija dienas, kad konfektīte uzradās i pie rīta kafijas, i pēcpusdienas kafijas un pusdienu pātraukumā lietus nospiesta ieslīdēju arī beķerejā notiesāt zefīra groziņu. Bet! Nav cepumu pie vakara seriāla (tikai burkāni un redīsi), nav apēstas zefīra pakas vienā piegājienā un nav šokolādes lomku. Man tiešām pietiek ar 1 konfekti, 1 zefīru vai vienu saldējumu dienā, sapratu, ka mani iegāž ne tik daudz cukura atkarība, kā pieradums vai rakstura vājums. Savas kūku piektdienas gan esmu saglabājusi, dzīve tomēr ir jābauda. Svarīgākais - es pamazām mācos vienaldzīgi paiet garām saldumu plauktiem lielveikalā. Man bieži izdodas.

Nūjot sestdien un svētdien vismaz 1 h?

Piedodiet, mani apaļie augšstilbi... pagrabā nokāpt sestdien nebija laika, svētdien bija ciemiņi un doma par nūjām man atsausa tikai tumsai iestājoties. Visas cerības uz 3 aktīvi pavadītām valsts svētku brīvdienām. Bet ikdienā savus ceļus soļoju mundri, vidēji 14 000 dienā. 

Samazināt vēderu, augšstilbus un svērt par 1 kg mazāk? 

Kāpēc ne? 

Akciju "bulkas pret burkāniem" sākot: 85 cm nabas apvidū, 111 cm gurnos platākajā vietā, 86.5 kg

Pēc 1 nedēļas:

85 cm nabas apvidū, 107 cm gurnos (visticamāk pirmoreiz saputrojos, par izejas skaitli ņemšu šo), 85.8 kg 

Rezumē:

Virziens ir pareizs, jāturpina strādāt ar sevi. 

Paldies SK par iespēju sevi sapurināt, paldies meitenēm, kas raksta par to, kā viņām iet savas veselības uzlabošanā, tas mani patiesi iedvesmo.

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies