Mazs solītis pretī veselīgākam dzīvesveidam

pece
pece 20. septembris 2010 10:35
735

Blogu eksperiments man ir licis mazliet saņemties un vairāk piedomāt pie savām aktivitātēm un ēšanu ikdienā.

 

 

 

Turpinu ik rītu sveicināt jaunu dienu un nesapīkt par pretīgiem laika apstākļiem. Ik rītu paskatos spogulī, pasmaidu un novēlu sev veiksmīgu dienu. Izklausās dīvaini, bet šie rīta rituāli man palīdz noskaņoties dienai. Cenšos neļaut sīkumiem sabojāt omu un mācos izvērtēt vai kāds konkrēts notikums ir vai nav manu kreņķu un zaudēto nervu šūnu vērts. Kādreiz mēdzu niknoties par nokavētu sabiedrisko transportu, piebāztu sabiedrisko transportu un taml. rīta sīkumiem, šobrīd esmu iemācījusies par to pasmaidīt. Es varu no tā izdarīt secinājumus, ka citu rītu ir jākustas ātrāk vai jāizvēlas cits maršruts, bet nav jēgas niknoties un nīgroties, jo tas neko nemainīs pašā faktā un vienīgais ko no tā iegūšu ir samaitāta oma – bet vai man vajag samaitātu omu?

 

 

Kopš iemācījos uz notikumiem paskatīties mazliet citādi un tos izvērtēt, esmu kļuvusi harmoniskāka un ikdienas sīkumi manu omu vairs nespēj sabojāt!

 

 

Savu ikrīta kājāmejamo „normu” izpildu bez problēmām, bet tagad piedomāju pie vakara pastaigas – ātrā tempā soļoju pāris pieturas tālāk kā parasti. Sīkums, bet tas ir mazs solītis pretī izkustēšanās priekam.

 

 

Vakar baudījām pirtiņas un baseinu, lutināju savu ķermeni un baudīju laiku kopā ar ģimeni un nolēmu ne par ko neuztraukties. Šis un tas no iecerētā palika neizdarīts, bet kopāpavadītais laiks līksmo sirdi, bet ķermenis saka paldies par pirtiņām un skrubīti.

 

 

Nākamais solis būs stingrāka ēdienkartes izrevidēšana. No vienas puses tas nebūs grūti, jo dārzeņi man garšo un tie šobrīd pieejami lielā dažādībā. No otras puses, pēdējā laikā galīgi nav iedvesmas ēst gatavošanai, tad nu ēdu to, ko mans mīļotais ceļ man priekšā. Jāatzīst, gatavo viņš garšīgi, tomēr ne vienmēr viņa gatavotie ēdieni izceļas ar diētiskumu, bet viņš mācās man iztapt, vai vismaz kaut ko pagatavot pa prātam manām vēlmēm un šobrīd jau būtu grēks sūdzēties, jo svaigu un marinētu dārzeņu salāti ir pieejami vienmēr. Pamazām mēģinu atrast iedvesmu izpausties virtuvē ar devīzi - veselīgi un garšīgi.

 

2

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sudrabs 23. septembris 2010 16:12

Lai tā kūka ir, bet skaties, lai nav uzreiz puskūka :D

Aggie 20. septembris 2010 11:15

...ai tā ēdienkarte, nu nekādi nesnāk... pat šodien kāds uz darbu kūku ir atnesis... :D