Manu acu stāsts.

mazaa raganina
mazaa raganina 11. septembris 2014 18:25
1832

Vēlos Jums pastāstīt savu stāstu.
Bērnībā man ļoti patika lasīt, kopš iemācījos lasīt biju absolūts grāmatu tārps, lasīju pat zem segas un līdz acis krita ciet. Laikam tāpēc man pasliktinājās redze,jo iedzimtas acu tuvredzības man nebija. Dēļ savas sliktās redzes es ļoti kautrējos un pārdzīvoju, obligātās acu pārbaudes skolās man bija liels pārdzīvojums,jo sliktā redze man bija milzīgs apkaunojums, tie bija mani kompleksi, dēļ kuriem es tiešām cietu.
Savas pirmās brilles es nenēsāju, jo kautrējos. Es sasprindzināju redzi, lai varētu vismaz kaut ko redzēt uz tāfeles.
Diemžēl vecāki nesekoja līdzi tam vai es brilles nēsāju, neveda regulāri pie acu ārsta.
Tas manas acu problēmas tikai pasliktināja, jo redze ar katru gadu palika vājāka, uz ielas cilvēkus es sāku atpazīt pēc gaitas, pēc apģērba. Bieži vien nepasveicināju pazīstamos, jo vienkārši neredzēju, bet par mani teica,ka lepna....
Pirmās brilles, kuras es beidzot saņēmos nēsāt bija 19 gados un es jau biju nodzīvojusies līdz -5.5 tuvredzībai. Ar brillēm nostaigāju gadu, nejutos komfortabli, jo ar brillēm jutos iesprostota, sajūta, ka man uz sejas būtu maska, tā nebiju es.
Manas pirmās lēcas es atcerēšos visu dzīvi. Tās bija Vision Express lēcas, tiem laikiem maksāja ļoti dārgi, bet mans draugs man tās uzdāvināja. Kad es izgāju no salona ielās es biju sajūsmā, jo es redzēju pilnīgi visu! Katru sīkumiņu, katru krāsu es redzēju perfekti, jo beidzot man bija pārbaudīta redze nopietnā salonā .Atceros,ka jautāju draugam vai tiešām viņš šo pasauli redz katru dienu, jo man tas bija kaut kas jauns.
Kopš tā laika ir pagājuši daudzi gadi, bet lēcas es nēsāju joprojām. Brilles lietoju tikai vakaros pēc lēcu izņemšanas un no rīta pirms ielikšanas.
Redzi pārbaudu katru gadu regulāri, šobrīd mīnusi nepaliek lielāki un vismaz par to man ir prieks.
Savus bērnus arī regulāri vedu pie acu ārsta, lai viņiem nav jāpiedzīvo tas, ko bērnībā piedzīvoju es. Savā ģimenē esmu vienīgā ar redzes problēmām.
Mans sapnis ir redzes korekcijas operācija, bet atzīšos-man ir ļoti bail, bet neko jau nevar zināt...
Lai Jums veselas acis un sekojiet līdzi savai un bērnu acu veselībai!20140911182501-50053.jpg

 

 

BLOGU KONKURSS: Piedalies un laimē dāvanu no Gallus Optika 50 EUR vērtībā!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies