Mans tvirtās ādas noslēpums.

hiperkeri
hiperkeri 23. jūlijs 2014 16:04
4012

Liekas,šī ir pēdējā tēma ,par ko kāds varētu rakstīt.

Izaicinājums pieņemts:D
Ko teikšu es?

Man ir 25 gadi,uzvedos kā 12niece,man nav bērnu.Ir jautājumi?:D

Man ģenētikā iekļauts tas,ka visa jaunā paaudze ir kalsni kā sērkociņi,bet rados iedzimta aptaukošanās. Mana mamma jau manos gados,varēja manīt,ka ir mazliet apaļa stratēģiskās vietās.

Tad nu es esmu tas posms,kurš cīnās pret dabu un centīsies savākt sevi pēc iespējas ilgstošāk.

Un,protams,tas atspoguļojas arī vispārējā veselībā, ādas un figūras tvirtumā,tā kā te būs mani pieticīgie ieteikumi Jums(ja kas liksies nezināms,varbūt kāds ko pa ausu galam paķers līdzi dzīvē.ja ne-nepārdzīvošu:) galu galā-te tikai esmu sava hobija dēļ un manu mīļo cilvēku dēļ šajā galā. Kā arī manu pāris uzticīgo fanīšu dēļ.Jā,tas ir jocīgi un tas tā ir,es vēl nespēju pati noticēt:D:D).

Te nu pāris bildes apstrādāta vizuālā materiāla.

Vairāk jau jautrībai:)

20140723153644-76760.jpg

Jā,zinu,ārkārtīgi glaimojoši. Iesaku paregulēt žokļa leņķi,kad pōzējiet bildei:D

Tas ir viens veids,kā padarīt `tvirtāku` kaklu un žokli. Un vēl-seja izskatīsies smalkāka,ja fotografējoties mēli piespiedīsi pie augšējās augstlējas. Tāds mazs triks,kuru bieži aizmirst..

Par rokām-uzskatu,ka tās arī jātrenē,citādi diezgan bieži redzu mana vecuma un jaunākas meitenes jau ar omīšu peļu vēderiņiem. Manu muskuļu masa ātri aug,tāpēc visbiežāk esmu redzama ar pārmuskuļainām rokām pēc dažu standartiem,tāpēc ilgāku laiku es vairāk nedaru nekā daru kaut ko ar tām,lai man roku apmēros būtu vidējais aritmētiskais.

Bet.Kad kaut ko daru-taisu izaicinājumus- katru dienu uztaisu 5x piepumpēšanās un tad uz krēsla atbalstos ar rokām aiz muguras un atspiežos ar tricepsu arī tās 5 x. tas sākumā.un tad katru nākamo dienu arvien vairāk.Principā-līdz apmierina rezultāts. Man pietika ar 25x sasniegšanu,tad biju bez spēka. Un vairāk nu noteikti nevajag.Man personīgi.

 Tas par peļu vēderiņiem.

Kājas? Lūdzu!
20140723154337-64664.jpg Varu teikt,ka tā ir mana stiprā un visvājākā vieta.Jo pēc tām visi mani ir kritizējuši-no mammas sākot līdz kursabiedrenēm-mamma mani vienu ziemu par sienāzīti nosauca,jo es smieklīgi izskatos biezā jakā un ar zeķubiksēm,ja kāds svētku pasākums gaidāms, un tad vēl bija tāds trakāks gadījums,kad kursa biedrene mani par distrofiķi nosauca.  Laikam tādēļ,ka izskatījos tā,ka neēdu.

Nemāku spriest par to,ko citi par mani domā.

Lai jau domā.

Katrā ziņā-tā kā kalsni esam jaunā paaudze,tad vienīgais,kā iegūt formas,nav pat saistīts ar ēdienu,jo visi mēs ēdam daudz.Un es,piedevām-vēl šmucīgi.Būtu jūs manu pirmo randiņu redzējušas ar manu nelaulāto draugu:DAjj,atmiņas:D

Vienīgais veids- sporto.Citādi lielākā problēma- āda ļengana,nokarājusies un nava tā pildījuma,kas to pasākumu padarītu..sulīgu:)
Šovasar esmu bijusi ļoti čakla un savos Gatavošanās blogos uz Izlaidumu sarakstīju savus mīļākos treniņus principā-visam ķermenim. Vēl arvien,ja ko vajag,youtubē tik ierakstu Blogilates un tad ķermeņa daļu,uz ko vēlos koncentrēties.

Tagad vismaz esmu lepna,ka manā miesā jaušams mērens atsperīgums,ko varētu aprakstīt kā tvirtumu un mērenām ciskām kaulu vietā:D

Nenoliegšu arī efektivitāti tam,ko ēdam. Te no Pinteresta (Āmen) Vidusjūras diēta,kas principā visvairāk iedvesmo manu ēdienkarti- man ļoti patīk šis uzturs tieši vasarā,kad gribas ko vieglu,bet tajā pat laikā sātīgu.

20140723155252-59864.jpg

Gaļu ēdājs es tik un tā īsti baigais neesmu,tā kā varu sadzīvot ar šo uzturu. Nav jau tā,ka dzīvoju tikai no šīs listes,protams,ir arī pārtikas dažādošana ar visādām iegribām,kas ļauj pieturēties pie veselā saprāta tumšākā brīdī:D

Tātad,sports.

Un daudz ūdens. Tas tiešām parūpējas par ādas atsperīgumu un mirdzumu. Tas palīdz ātrāk domāt,matiem dod spīdumu,dzīvei-vieglumu.

Un dušā es taisu paštaisītos skrubjus. Jo,lai āda vizētu,tai vajag masāžu un veselīgu šūnu ciklu.Ja nenoņemsi vecās šūnas,tās pārragojas un iznākums-kā lai es to zinu.es tā nedaru:D

Mani skrubīši-cukurs,olīveļļa,citronmiza,laima sula.

Medus,kafijas biezumi,kanēlis,makadāmijas eļļa,kakao. Tas supertvirtam dibenam,ja kas.

Cukurs, rožlapiņas, rožu un jasmīnu ēteriskās eļļas,vaniļas esence, mandeļu eļļa. 

Ļoti izbaudu šo skrubju gatavošanu un lietošanu. Mazu brīdi tas bija minibizness,taču ātri vien apnika,un atgriezos pie nopietnākām lietām.

Nu re. Te nu ir mans ceļojums uz tvirtāku augumu. Lai iet labumā!


Konkurss: Manas tvirtās ādas noslēpums


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 24. jūlijs 2014 10:55

Labāk ātrāk nekā nekad;) (Y)