Mans ķermenis šai laikā

lana23
lana23 30. aprīlis 2012 00:00
505

Arī mūsu mājās pavasaris ir ienācis ar svaiguma pieskārienu, pēc kura tik ilgi ilgojāmies. Pavasari ir sava veida vesnesis vasarai un tāpēc arī es vēlos uzpost savu ķermeni vasaras saulainajām dienām.

Soli pa solim, es Jūs iepazīstināšu ar savu plānu šim pavasarim:

1.) Pašu svarīgāko soli, esu jau spērusi ziemā, kad pieteicos Sieviešu kluba rīkotajā akcijā, cīņā ar liekajiem kg. Akcija, protams, jau ir beigusies, bet mans rezultāts priecē mani ar vien vairāk. Tikai fiziski aktīvs ķermenis, var justies skaists, tāpēc savā ikdienas soli cenšos būt aktīva.

2.) Esmu sākusi iepriecināt savu ķermeni ar dažādiem skrubjiem, ļoti patīk Oriflame skubis ar aveņu smaržu, pēc tā lietošanas, ķermenis vēl ilgu laiku ir ievīts patīkamā aromātā. Ejot vannā, esu sākusi lietot vannas putas, jo tās ir ļoti labs līdzeklis, lai atslābinātu ķermeni pēc saspringtas dienas.

3.) Lielāku uzmanību esu sākusi pievērst matiem, jo skaisti mati ir pirmais ko pamana cilvēkā. Esmu ieguvusi jaunu matu krāsu, kas man ļoti patīk, jo gribējās šo pavasari sagaidīt citādi. Apmeklēt frizieri man ļoti patīk, jo tur Tu vari atslābt no visām ikdienas  raizēm, jo tas ir laiks priekš sevis.

4.) Neesu liela kosmētikas mīle, tāpēc cenšos savu sejas ādu uzturēt skaistu arī bez kosmētikas, lai gan šad tad labs draugs ir tonālais krēms. Tonālos krēmus izvēlos dārgākus, jo gribas tos pēc iespējas dabīgākus un mazāk kaitīgus ādai. Esmu sākusi katru rīt sākt ar mazu ledus kubiciņu, kuru izrīvēju uz sejas ādas. Pēc šīs procedūras āda iegūst patīkamu mirdzumu.

5.) Cenšos vairāk dzert ūdeni, jo tas arī palīdz manam ķermenim justies labi:)

Šādi tiek lutināts mans gars un ķermenis šai pavasarī.:)

 Piedalies lielajā pavasara konkursā arī tu! 

Iesūti savu blogu šeit! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies