Mani tievēšanas palīgi

pece
pece 10. februāris 2012 11:09
808

Tā kā šobrīd Sieviešu klubā daudzas sievietes ir apņēmības pilnas tievēt un sasniegt teicamus rezultātus un savu sapņu piepildījumu, nolēmu padalīties ar savu pieredzi, par to, kas man ir šķitis noderīgs tievēšanas procesos.

Mana pieredze tievēšanā ir vairāku gadu garumā dažādu iemeslu dēļ, arī medicīnisku, tāpēc zinu, ka ēst visu, kas garšo un pagadās pa rokai es nedrīkstu, jo tad drīz vien veltos pa ceļu kā bumbiņa un izmēros garums līdzinātos platumam. Periodiski sevi atļaujos palutināt un periodiski ielieku stingrākos grožos. Bet tagad pie lietas.

Neatņemams tievētājas draugs ir elektroniskie virtuves svari, kas īpaši svarīgi ir tievēšanas sākumposmā, lai saprastu cik daudz konkrētā produkta ir gramos un saprastu cik tad lielas patiesībā ir apēstās porcijas.

Tad, kad esmu grožu pievilkšanas periodā, mēdzu izmantot otru savu draugu – produktu kaloriju kalkulatoru. Man kā sliņķei patīk onlainā esošie kalkulatori, piemēram, iekš www.ploome.lv .

Cenšos ieviest ikdienā, bet ne vienmēr izdodas, ir dārzeņu daudzveidība. Labi atceros savu pirmo tievēšanas reizi, kad tā vien šķita, ka nekā no dārzeņiem nav ko ēst ziemā – burkāni, bietes un kāposti! Nu labi, sīpoli un ķiploki piedevās ar! Labā ziņa ir tā, ka pamazām esmu apguvusi daudzas gardas un tievētājiem draudzīgas receptes no dārzeņiem. Mēģināšu pamazām receptes sabildēt un padalīties. Šobrīd iedvesmu dārzeņu ēšanā smeļos http://darzabagatiba.lv/uzturvertiba

 

Lai mums visām veicas!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 10. februāris 2012 18:45

Taisnā zarna ir mums visām :D-Tev varbūt ir lentes tārps. ;(

banderoso 10. februāris 2012 16:30

Paēd bērnu putru maisījumus ;)

pece 10. februāris 2012 16:07

Šo vajag adresēt kādam uztura specam, bet man tā vein šķiet, ka atbilde ir - pilnvērtīgs, sabalansēts uzturs ;)

lauritta123 10. februāris 2012 15:38

Sorry, ka tieši pie šī rakstiņa izsaku komentāru vispārīgi par tievēšanas kūri. Es šodien apēdu 5 sulīgos snicker batoniņus, pa virsu Coca -cola :DDDD un jūtos riktīgi labi! He , he, he.. bet ja nopietni, varētu uzsākt arī resnētājiem kādu blogu rakstiņbu- ko darīt, ja izskaties pārāk kalsna, kā dabūt smukos apaļumus? Kā? man pat saldumi nedarbojas! Pēdējā laikā bieži sāku pa vēliem vakariem fritēt kaukšķīgos frī kartoškus ar majonēzi, stumju iekšā...mmm.. bauda, bet nekāda labuma. Man laikam taisnā zarna :D

pikadilija 10. februāris 2012 14:28

o meitenēm aizgājusi eko tēma :)
es ta parasti saku - dzīvot vispār ir kaitīgi :)
protams izvēlamies to ko gribam un varam, bet tā pat es neticu ka tā eko vista ir super eko, ok tur nav hormoni sabaroti, bet tas pats gais ko viņa elpo nav jau eko.... šita mēs ar draudzenēm esamņēmušas zaļas, kas ta ir eko :) es pat saku savā dārzā izaudzēto burkānu nevar saukt pa eco, jo ārā līst lietus, a gaisā ir pilns ar ķimijām, tā kā tas vis nonāk zemē un ta pat arī manā audzētajā burkānā... protams ir vairāk un mazāk, bet tomēr manuprāt eko vards ir tikai modes lieta.....

pece 10. februāris 2012 12:56

tikai nerūpniecisku cūkgaļu ir iespējas dabūt vieglāk un lētāk, kā eko vistu, vismaz man. Es nesūdzos - zinu ko daru un zinu ko runāju ;)

10. februāris 2012 12:47

Rūpnieciskās vistas nav diez ko sliktākas kā rūpnieciskā lielopu gaļa vai cūkgaļa.
Viegli nav, protams. Vai kāds solīja ka būs viegli? Ja gribas lai būtu laba veselība un figūra, tad no kaut kā ir jāatsakās. :)

pece 10. februāris 2012 12:29

Kartupeļus ēdu reti, sen jau. Trenas mērces mūsmājās nav sastopamas vismaz gadus 10, trekni deserti/tortes ir pa svētkiem (man, pārējie var ēst arī citā laikā), čipšus ēdu apmēram reizi gadā :D

Par gaļu no tās neatsakos, bet te mūsu domas dalās, tā kā nevaru atļauties super eko vistiņas, tad mēģinu spiest uz meža gaļu, kas ir pieejama. Rūpnieciskās vistas man šķiet ir viens no briesmīgākajiem ēdieniem!

Nav, nav visiem tik vienkārši, kā tu te stāsti ;)

10. februāris 2012 12:16

Lai uzturēt sevi labā formā navajag daudz, bet tikai:
-atteikties no smagas gaļas (cūka, lielopu gaļa...)
-samazināt kartupeļu daudzumu uztūrā (un atcereties, ka kartupeļus neēd kopā ar gaļu)
-atteikties no treknām mercēm
-atteikties no trekniem desertiem (tortes, kremi)
-atteikties no neveselīgiem nakšķiem, tādiem kā čipsi un tam lidzīgs un aizvietot ar veselīgākiem
-atcereties par fiziskām aktivitātēm :)

Ar laiku visi šie punkti ienāk dzīvē tik cieši, ka pārstai to uztvert kā nepieciešamību, bet gan kā normu. Tad arī nav sajūtas kā tu esi tievēšanas procesā ar diētām, bet gan rupējies par savu veselību un izskatu

Cerīte 10. februāris 2012 11:49

Nu re-vēl viens labs un man līdz šim nezināms saits!