Mandeļu pīlings – saudzījošs veids cīņai ar problemātisku ādu

Intensa.pro
Intensa.pro 9. oktobris 2014 11:10
1147

Mūsdienās kosmētiskie saloni ādas problēmu risināšanai piedāvā ļoti daudz veidu. Viens no mūsdienīgākajiem un populārākajiem variantiem ir ķīmiskā pīlinga procedūra
Skaistumkopšanas industrijas portāla INTENSA.PRO redākcija pastāstīs par vissaudzējošāko ķīmiskā pīlinga paņēmienu – mandeļu pīlingu un visu, ko par to nepieciešams zināt.

Kas ir mandeļu pīlings?pilings-intensa.pro

Pirmajā mirklī var šķist, ka mandeļu pīlings – tā ir ādas ārstēšana ar mandeļu riekstu palīdzību. Tomēr viss nav tik vienkārši. Mandeļu pīlings ir viens no virsmas ķīmisko pīlingu veidiem, kuru veic ar preparātu palīdzību, kuru sastāvā ietilpst mandeļu skābe
Galvenā raksturīgākā mandeļu skābes īpašība – tā ir molekulas masa un lielums, kas ir lielāka par glikolskābes molekulām. Tieši tādēļ tā ādā iekļūst daudz lēnāk un epidermas virsējā slānī aizkavējas ilgāk. 
Mandeļu skābe mīkstina ādu, vienlaicīgi to attīrot no ragvielas daļiņām. Tās sintētiskās īpašības palīdz mazināt iekaisumu un pazemināt ādas tauku izstrādi. Citiem vārdiem runājot, ja pacientam ir ādas problēmas, tad mandeļu pīlings vislabāk atbilst ādas problēmu risināšanai.
Mandeļu pīlingam ir divas labās īpašības, pirmkārt, tas ir piemērots cilvēkiem ar dažādiem ādas fototipiem, otrkārt, hiperpigmentācijas attīstības risks pēc pīlinga ir ļoti mazs. 
Neskatoties uz to, ka šis pīlinga veids tiek uzskatīts par vienu no vieglākajiem un saudzīgākajiem, tas atšķiras ar augsto efektivitāti un to izmanto daudzu problēmu risināšanai.

Indikācijas:

  • Ādas iekaisuma slimības 
  • Ādas vecuma izmaiņas
  • Sīkas grumbiņas
  • Nelīdzena āda
  • Zems ādas tonuss
  • Pigmenta plankumi un vasarraibumi
  • Paplašinātas poras

Tā kā mandeļu pīlingam piemīt baktericīda un pretiekaisuma iedarbība, šo procedūru dažreiz piedāvā ādas sagatavošanai citas procedūras veikšanai, piemēram, lāzerslīpēšanai. 
Kā patstāvīgu procedūru, mandeļu pīlingu var rekomendēt pusaudžiem ar problemātisku ādu, kā cīņai ar akni un pumpām.

Kontrindikācijas:

  • Alerģija
  • Paaugstināta ķermeņa temperatūra

Raksta turpinājumu lasiet ŠEIT

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies