Manas domas, pārdomas, situācijas pēc vēnu operācijas

norau
norau 9. maijs 2012 10:56
3524

Sveikas! Beidzot arī es esmu saņēmusies jums pastāstīt kā man gāja brīnumainajām 18.aprīlī, kad manas kājas tika izoperētas un nu ir veselas un skaistas!

Ierodoties Veselības centra 4 Estētiskās Dermatoloģijas klīnikā Skanstes ielā 50 kur man veica abu kāju vēnu operāciju, mani, kā parasti sagaidīja ar smaidu un ierādija ļoti ērtu istabiņu, kur es uzturējos pirms operācijas un stundu pēc. Satiku filmēšanas grupu, parunājāmies, safilmējāmies...

Mazlietiņ satraukumiņš bija, bet ne par operācijas gaitu, par to man nebija bažu nemaz, bet satraukums par rezultātu. Es, protams nešaubījos, ka man tur visu izdarīs perfekti, vienkārši līdz galam vēl laikam nespēju tam visam noticēt ka man beidzot būs veselas un skaistas kājas. 

Tad pie manis ienāca foršais dakteris Ūdris, kaut ko vēl mēs pajokojām un devāmies uz operāciju zāli. Operācijas gaitu jūs redzēsiet safilmētajā video.

Guļot uz operācijas galda es pat jutos ļoti omulīgi un ļoti priecīgi, gaisotne bija patīkama, mierīga ar visu to, ka visu laiku bija klāt filmēšanas grupa. Tas man absolūti netraucēja, es domāju tikai par rezultātu.

Operācija noritēja ļoti veiksmīgi, dažās vietiņās pa brītiņam sajutu diskomfortu, bet ne sāpes, tā kā viss tas process bija nesāpīgs. Māsiņas kā skudriņas pa laikam apjautājās vai viss ir labi un viss arī bija labi! Viss bija lieliski! Pēc operācijas uzvilka man kājās manas smukās, pašas labākās un izturīgākās Bauerfeind zeķes un devos uz palātu.

Pēc operācijas stundiņu pagulēju palātā, kamēr izgāja narkoze, tiku cienāta ar tēju, kafiju un cepumiņiem un tad jau devos mājās neizsakāmi laimīga!!!

Nakts pagāja mierīgi, gulēju labi, nākamajā rītā biju pie daktera Ūdra uz pārsiešanu, viss ir kārtībā! 

Trešajā dienā pēc operācijas jau sēdos lidmašīnā un lidoju uz Berlīni. Lidojuma laikā nejutu nemazāko diskomfortu kājās, tā kā lidošana gandrīz uzreiz pēc šāda veida vēnu operācijas nav šķērslis. 

Pēc atgriešanās no ceļojuma gan mana dzīve sagriezās kājām gaisā. Uzzināju, ka man ir leikēmija.... Tā kā par šo slimību man nekādas dižās informācijas uzreiz nebija, zināju vien to, ka tā ir ļoti smaga, ilgi un grūti ārtējama slimība, pirmā baža man bija par kājām, kas tagad notiks ar manām kājām, vai tas kaut kā neietekmēs manas tikko izoperētās vēnas (pirms operācijas nezināju diagnozi, būtu zinājusi, nebūtu piekritusi operācijai). Uzzinot diagnozi uzreiz zvaniju dakterim Ūdrim, viņš mani nomierināja, aizbraucu atrādīties, noņēma man pārsējus, viss izskatās labi, viss bija un ir tā kā jābūt.

Tas, ka operējot vēnas man jau bija šī diagnoze, neatstāja nekādas sekas uz manām kājām, kas protams ļoti, ļoti priecē. Milzīgi atvieglota iznācu no Veselības centra 4!

Nākamajā dienā stājos Linezera slimnīcā un tad nu šeit es tagad esmu jau otro nedēļu un kādu ilgāku laiciņu arī būšu lai tiktu galā ar sev uzlikto pārbaudījumu. Nu man ir ļoti daudz laika pārdomām par veselību, dzīvi... par visu.

Katru dienu apčubinu savas veselās kājas, pamasēju un ar smaidu noskatos cik viņas man tagad skaistas :) Kaut kā jau tā dzīve ar mums spēlējas visu laiku. Šis brīnums, ka man tika izoperātas vēnas + diagnoze leikēmija.... 

Bet es esmu noskaņota ļoti, ļoti optimistiski, pozitīvi un man ir milzīgs cīņas spars! Es ticu un zinu, ka es ar šo diagnozi tikšu galā ļoti veiksmīgi un man viss būs kārtībā! Un manas skaistās un veselās kājas man liek katru dienu par to domāt vairāk un vairāk, jo es tak tagad vasarās varēšu beidzot tik ar brunčiem skriet! :)

Gribu pateikt MILZĪGU PALDIES VESELĪBAS CENTRAM 4 par šo fantastisko iespēju tik pie bezmaksas vēnu operācijām! Paldies dakterim Intam Ūdrim par profesionālo darbu, paldies māsiņai Gunai par rūpēm, paldies visām māsiņām, kuras operācijas laikā par mani rūpējās, paldies Sieviešu klubam un vislielākais paldies Ilzei Apinei (foršajai Ilzītei), kura visu šo pasākumu plānoja un veidoja!!!! Tiešām visiem, visiem jums milzīgs paldies no manis, jūs padarijāt mani ļoti laimīgu!

Turmāk visiem ieteikšu tikai Veselības Centru 4, jo sapratu, ka tur strādā īsti profesionāļi un tu vienmēr tur tiec gaidīts un apčubināts! Paldies!

P.S. vēl divi aizkustinoši brīži bija kad pie manis palātā ienāca sieviete ar milzīgu, skaistu ziedu pušķi un kartiņu klāt, lai es ātrāk veseļojos ar parakstu - Jūsu Veselības centrs 4 kolektīvs.

Man pat asara aiz prieka nobira, tas bija tik jauki!!!!  Un vēl pēc brītiņa Veselības centra 4 mājas lapā izlasīju aicinājumu ziedot man asinis (man būs nepieciešama asins transplantācija). Es sajutos tik ļoooooti laimīga par atbalstu ko sajutu no nu jau varu teikt - savas mīļākās ārstniecības iestādes Veselības centra 4.

PALDIES JUMS VISIEM LIELS, LIELS! TIEŠĀM, NO VISAS SIRDS!

Ar sveicieniem, Nora

Sieviešu Kluba vēnu konkurss notika sadarbībā ar Veselības centru 4. Vairāk informācijas www.edk.lv

www.flebologija.lv;

www.juglasklinika.lv

 

Veselības centrs 4
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ixis 9. maijs 2012 20:29

Priecājos par Tevi un Tavām skaistajām kājām.
Jautājums Sieviešu klubam. Es arī piedalījos stāstu iesūtīšanā, tomēr vēl arvien gaidu atlaižu kuponu vēnu pārbaudei un operācijai. Pagaidām nav.

Sieviešuklubs.lv 9. maijs 2012 11:35

Video top! :) Nedēļas beigās vai nākamās nedēļas sākumā būs! ;)

norau 9. maijs 2012 11:34

Paldies, Līgucīt! ;)
Jā, ir tāda drošības sajūta, ka ir kāds ar ko parunāt, salīdzināt kā viss notiek pēc operācijas, kā tev, kā man :) Tas ir ļoti svarīgi! Es arī ļoti gaidu video :)

nikee 9. maijs 2012 11:21

Jā....arī es ļoti gaidu video no vēnu operācijām :)
Līva...kā tur izskatās? :)

nikee 9. maijs 2012 11:20

:) Noriņ...tu jau zini - dienu un nakti turu par Tevi īkšķus šajā periodā...un tādi "turētāji" ir DAUDZ :)
Par kājām - kopā (ar vēl kādu) šis pēcoperācijas periods paiet vieglāk un drošāk ;) Vai ne?
Ir ar ko salīzināt....regulāri :)