Mana ūdens pieredze

Autors: VesmaSk, 2013. gada 22. oktobris, 16:15:16
Mana ūdens pieredze

To, kā bez ūdens vīst puķītes un izkalst zeme, varam vien iedomāties, kas bez ūdens notiek mūsu, sieviešu, trauslajos ķermenīšos. Nevienai nerodas šaubas par to, ka ūdens ir labs un dienā vēlams izdzert vismaz 1,5 līdz 2 litrus ūdens. Tikai ar to ūdens dzeršanu ir kā ir, jo, teiksim godīgi, nav jau nekāds šampanietis, kuru, skat kā tikko iesāki, tā pudele jau tukša. Tad nu pastāstīšu savu pieredzi un viltības „sevis aplaistīšanā”.

Vispirms ir vērts  saprast, ka 1,5 litri tāds štrunts vien ir – principā 2 šampanieša pudeles un varbūt vēl kāda šļuka. Kādai tas, iespējams, liksies neaptverams daudzums, bet nevajag satraukties. Mēs, sievietes, esam viltīgi radījumi un vai nu tiešām neizdomāsim kā to ūdeni iemānīt iekšā?

Paskatieties uz šo glāzi:

 20131022160729-28663.jpg

Baisi, vai ne? Iedvesma pazūd pat neparādījusies.

Nu bet šī?-

 20131022160856-47755.jpg

Jau labāk!

Un tagad – ta-dā –

 20131022160836-65970.jpg

Nu re, pavisam cita lieta, vai ne? Iedvesmai varu piemest vēl dažas idejas. Ja „neiet iekšā” parasts ūdens, var iesākumam mēģināt viegli gāzētu ūdeni. Izskatam var pielikt ledus kubiņus vai sasaldētas citrona/apelsīna,/kivi daiviņas vai šķēlītes.

Tātad, dienā mums ir jāizdzer aptuveni 8 glāzes ūdens.

 20131022160921-72251.jpg

Nē, nē, tas nav nekāds ārprāts, nevajag krist panikā. Elpojam dziļi un mierīgi, rīkojamies viltīgi. Pirmo glāzi izdzeram tikko esam pamodušās, pirms brokastīm. Kad izdzersiet šo vienu glāzi, sapratīsiet, ka paķērāt smadzenes uz izbīli un pat pamosties nepaguvāt, ka jau viena glāze ūdens ir izdzerta, un tad sapratīsiet, ka laikam tomēr bijāt izslāpusi. Tālāk apčubinām sevi, piemalkojam kafiju, uzkožam divas siermaizītes. Ak nē, apjaušam, ka divas jau nu gan šorīt iekšā nedabūsim, pietiks ar vienu.

Tiekam darbā un tur vispirms uzpildām savu smuko ūdens glāzi, kuru izmalkojam, ar darba kolēģi aprunājot vadītāju. Un tagad – svarīgs moments! Nekad, NEKAD izdzerto glāzi neatstājam tukšu. Tā sliņķe jūsos varēs stundām uz to tukšo glāzi blenzt, bet nepacels savu dupsi un nepastiepsies pēc ūdens pudeles. Tādēļ svarīgi rīkoties ātri – uzpildīt glāzi katru reizi,  tikko tā ir tukša. Šad tad pieķersiet sevi pie jaukas atziņas, ka ūdens glāze ir brīnišķīgs priekšmets, pie kura pieturēties, runājot ar priekšnieku, un ūdens malkošana lieliski aizstāj klusuma pauzes, kad jums vienkārši nav ko vadībai teikt vai tieši otrādi – gribas pateikt kaut ko vairāk, bet tas, ko gribētu pateikt, nebūtu smuki.

Tādā garā turpinām visu darba dienu. Jā, uz tualeti ejam biežāk, pusdienās varam ieēst mazāk, nierītes skalojas, vielmaiņa strādā (cerams). Līdz vakarpusei visām 7 – 8 glāzēm vajadzētu būt pievārētām. Ja tā nav, steigšus piebeidzam pēdējo un dodamies mājās. Te nu atkal dodu padomu – visu iecerēto ūdens daudzumu centieties izdzert līdz pulksten 19.00, jo kamēr vērtīgais šķidrums sūksies cauri jūsu izslāpušajām šūniņām un nonāks tur, kur nu viņam ir jānonāk beigu galā, paies stundas divas. No pieredzes saku, liekot roku uz sirds – nekad, NEKAD neatstājiet ūdens dzeršanu uz vakaru.

20131022161058-86387.jpg

Tikko būsiet iemigusi, tā nāksies skriet uz tualeti, un tikko atkal būsiet iemigusi, tā atkal vajadzēs slieties augšā, un tā skraidīsiet līdz pat pirmajām rīta stundām, bet, kad beidzot vairs nevajadzēs rikšot uz tualeti un ieslīgsiet dziļā miegā, zvanīs stulbais modinātājs.

 

Tāda nu ir mana ūdens dzērājas pieredze.

 

Blogu konkurss : Tievējam veselīgi