Mana pārdomu nedēļa: sevis mīlēšana?

nosiguldas
nosiguldas 17. janvāris 2012 10:55
555

Kas tad tā ir "sevis mīlēšana", varbūt ka mēs sevi mīlam pietiekoši, bet iespējams tam pietrūkst laika, bet iespējams mums vienkārši pietrūkst uzmanības. Pamēģināsim to noskaidrot.

 

 

Kapēc es, ir jauki laiku pa laikam paskatīties uz sevi no malas un dzirdēt ko par to domā pārējie. Laiku pa laikam mēs katra ieslīgstam sevis žēlošanā un viens no pirmajiem iemesliem protams, kas nāk prātā, es sevi par maz mīlu. Katra no mums gūst gandarījumu no pilnīgi dažādām lietām. Viena sevi mīl palutinot ar skaistumkopšanas procedūrām, cita meklē laiku vienatnē ieritināties krēslā un palasīt grāmatu, cita ada un gūst no tā neizsakāmu gandarījumu, bet cita apgūst jaunas zināšanas un noteikti arī tā ir sevis mīlēšana.

 

Nu tad uz priekšu:

 

Man pagājušais gads ir bijis notikumiem bagāts, daudz darbu padarīts, ir ieguvumi, sasniegumi, bet tagad ar vien biežāk jūtu, ka sevis paliek žēl, tātad laiks atpūsties, patiesi jūtos nogurusi un tāpēc pirmais, ar ko sākšu, katru dienu atlicināšu laiku pārdomām, kas tad jauks ar mani ir noticis un ko vēl varētu izdarīt, lai varētu teikt to es izdarīju tikai sev un tagad esmu ar sevi apmierināta.

 

Pirmdienas vakars 22.00

 

 

 

Izkāpu no vilciena, visapkārt viss balts, egles apsnigušas, mūsu ciematā beidzot ir ieslēgtas ielu gaismas un viss ir kā pasakā. Klusums, sniegs, logos gaismas un patīkamas trīsas. Tas ir mans pirmais šī gada darbs. Tagad tumšajā laikā staigāsim pa gaismu, ziemā pie mums ir īpaši skaisti. Kā jau iepriekš rakstīju mēs 17 dienas bijām bez elektrības, tagad viss ir sakārtots un tā kā pagaidām vadu šo procesu, pirmais ko zināju ka jāizdara, jāatjauno gaisma uz ielām un tā nu mums tagad ir.

 

 Protams teiksiet, vai tad tas ir kas jauks tieši man- atbildēšu ir gan, sajūtas ir vienreizējas, gāju uz mājām un negribējās steigties. Tātad esmu izdarījusi visu, lai varētu ar patiku vairāk laika pavadīt svaigā gaisā

 

 

Aicinām arī tevi piedalīties Sieviešu Kluba eksperimentā "Es iemīlu sevi". Vairāk par eksperimentu lasi šeit>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 17. janvāris 2012 14:03

veiksmi :) :)

kintijasieviesuklubslv 17. janvāris 2012 13:57

prieks redzēt, ka pievienojies eksperimentam! pagaidām jūtu, ka divatā cīnīsimies. mans blogs arī jau top. bet ceru - mūsu pulciņam pievienosies vēl kāda :) lai mums visām izdodas!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā