Mana pārdomu nedēļa: dienasgrāmata

nosiguldas
nosiguldas 24. janvāris 2012 00:00
729

Nedēļa paskrēja vēja spārniem un klāt atkal jauna. Kāda bija iepriekšējā, ko labu tajā pasāku un vai no tā guvu cerēto gandarījumu, lasiet tālāk! 

 

 

Otrdiena

 

Diena kā jau diena, konstatēju, ka tomēr piedomāju, un pa galvu riņķo jautājums, ko jauku sadarīt tikai priekš sevis. Vakarā bija norunāta tikšanās, kas sākotnēji noteikti neliecināja par to, ka sarunas beigās guvumu saņemšu tieši es.

 

Mana saruna bija par iespēju veikt uzkrājumus, tā kā jau piecus gadus man ir dzīvības apdrošināšana, uz sarunu gāju ar diezgan lielu skepsi. Tā niu sagadījās, ka sīkāk painteresējojos par savām iespējām pēc 20. gadiem, kad beigsies mana dzīvības apdrošināšana un konstatēju, ka to ko solīja apdrošināšanas sākumā nemaz neatbilst patiesajam nākotnes rezultātam. Jācer tikai, ka ja kas ar mani notiks, tajā gadumā bērni uz ielas nepaliks, bet ar uzkrājumu, labi ka to uzzināju tagad neviss pēc 20. gadiem, tad sirdstrieka garantēta.

 

Sarunas gaitā izjautāju no sirds, tagad jau esmu gudra,un nācu pie secinājuma, ka tas ir labs piedāvājums, jo uzkrājumu veikšu savai pensijai, gala iznākums arī ir pieņemams, tapēc šodienu var nosaukt par dienu, kad parūpējos par savu nākotni.

 

Trešdiena

 

Šī diena ir ļoti īpaša manā nedēļā, es mācos. Mācos lietas, kas man ir līdz šim bijušas svešas. Tas kopskatā ir stipri mainījis manu attieksmi pret daudzām dzīves situācijām un arī cilvēkiem. Es mācos daudzas dzīves nepieciešamības izmantot kā instrumentu labklājības uzlabošanā. Pašizglītošanās ir otrs veids kā sevi palutināt.

 

Ceturdiena

 

Urrā, beidzot brīvdiena, līdz 11.00 no gultas vienkārši nebija spēka izvelties, visas darīšanas atliku uz pēcpusdienu un izbaudīju rītu no sirds. Galvenais nekur nav jāsteidzās, vismaz stundu mani nevarēja izdabūt no vannasistabas. Pēc jaukām procedūrām un divvientulības bez steigas izdzēru kafiju un ar to brīvdiena beidzās, visa pēcpusdiena atkal vienā skriešanā. Lai kā spa procedūras un jauks rīts nav ne ar ko aizvietojams un sakiet vēl ka tā nav sevis 'mīlēšana.

 

Piektdiena

 

Darba vairāk kā vajag, vakarā plānota tikšanās ar dāmu kompāniju, kurā būšu gan skolotāja, gan konsultants. Divas stundas paskrēja nemanot, viena kundze, gan sākumā īsti nebija gatava pievienoties, bet tad viss notika pats par sevi. Kad pabeidzām oficiālo daļu viņa pievērsās man un izteica savu viedokli par to ko darīju.

 

Ai cik jauki tomēr dzirdēt komplimentus un labu tava darba novērtējumu. No tikšanās guvu tik daudz labu emociju un gandarījuma, jauki. Nogurusi, knapi tiku līdz gultai, bet tik un tā gribējās smaidīt. Darīt to, kas tev tuvs sirdij un no tā smelties spēku , tas ir vēl kas jauks tikai sev.

 

Sestdiena

 

Pēc sabiedriskajiem darbiem mājās atgriezos 14.00 un devāmies abas ar Katrīni dienas atpūtā. Tētis bija medībās un mēs divas brīvas meitenes, daram ko gribam. Novārtījāmies pa gultu līdz vakaram. Tik ļoti gribējās vienkārši sevi palitināt un atpūsties, kas arī izdevās.

 

Svētdiena

 

Lai labi justos jāieved kārtība mājā, iedvesmas papilnam, savedu kārtībā savu izstabas dārzu, kas ir makten liels, apmīļoju katru savu zaļo mīluli un ar prieku konstatēju, ka man uz vārda dienu ziedēs orhidejas. Vakarā apsēdos un ar prieku secināju, ka plānotais izdarīts. Ir laba, padarīta darba sajūta.

 

Pirmdiena

 

Vakar apņēmos vienu vakaru nekur neskriet, neko nedarīt, nekārtot, bet beidzot laicīgi būt mājās un atrast kādu jauku nodarbi dvēselei kopā ar mazo palīgu. Man jau nedēļu gribās piesēsties pie vāzes dekupēšanas, esmu jau izdomājusi kā viņa izskatīsies, vajag tikai laiku.

 

Vienā teikumā esmu atradusi laiku sev katru dienu un nav svarīgi atpūtā vai darbā, ja gūsti gandarījumu noteikti var teikt, es tomēr droši vien sevi mīlu.

 


Arī tev ir savs sevis mīlēšanas stāsts? Piedalies Sieviešu Kluba eksperimentā un iemīli sevi vēl vairāk! Un iespējams tev dāvināsim sievišķīgo, maigo intīmkopšanas komplektu no Floragyn. Vairāk par eksperimentu lasi šeit>>

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko tev vislabāk patīk darīt tikai sevis dēļ?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 24. janvāris 2012 10:05

paldies, ka padalījies savā stāstā! tev ir tik forši paņēmieni, kā katru dienu sevi palutini! :) tā turpināt! (Y)