Mācīties var ik brīdi

ilzy
ilzy 13. novembris 2019 11:55
152

Mācīties var apmeklējot lekcijas vai arī to var izdarīt piedzīvojot pašam.

Iepriekšējā nedēļā tiku pie abām lietām.

Šajā dzīves posmā man ļoti svarīgs ir lietu veselums un spēja ieraudzīt lielo, kopējo ainu. To attiecinu arī uz veselības jomu. Svarīgi ir ne tikai tikt galā ar fizisko plānu, bet arī ar garīgo.

Jāteic, klasiskā rietumu medicīna šoruden man pierādīja, ka nevar visu un ir gadījumi, kad var ļoti maz. Veselības problēmas skāra man tuvu cilvēku un mēnesi pieredzēju, ko nozīmē cilvēkam būt slimnīcā, ko tur dara un nedara. Nesākšu lielas diskusijas par medicīnu Latvijā, jo bija savi labie stāsti, bet tur bija arī ne tik labas lietas un diemžēl vismaz daži speciālisti, kam patiesībā nemaz neinteresē savs darbs.

Nu jebkurā gadījumā radās sajūta, ka nonākt slimnīcā tas noteikti ir pēdējais, kam ar cilvēku vajadzētu notikt. Tāpat bija jādomā, kā cilvēku dabūt atpakaļ pie veselības, ja ir reāla problēma, ir veikti visi izmeklējumi, taču neviens nevar pateikt konkrētu diagnozi un klasiskās zāles neiedarbojas. Un protams, visa galā pašai ir domas kā uzturēt sevi formā, lai dzīvotu savu dzīvi maksimāli kvalitatīvi.

Ciguns jau 5 gadus ir mana mazāka vai lielāka dzīves sastāvdaļa.

Paralēli ir arī zināma interese par ķīniešu tradicionālo medicīnu.

Tad nu šis sasējās kopā un apzināti jau aizgāju uz Ķīnas domformu terapijas bāzes semināru 4 dienu garumā.

Ķīniešu medicīna daudzas lietas skata kā veselumu un simptomus saista arī ar garīgo un enerģijas līmeni cilvēkā. Attiecīgi fiziskais + enerģija+ garīgais veido vienu veselumu cilvēkā.

Attiecīgi noteiktas sajūtas un diagnozes ir saistāmas ar orgānu darbību, kopējo enerģijas līmeni cilvēka organismā un emocionālo fonu.

Ļoti interesanti un noderīgi, kā arī iemācījos noteiktas profilakses un atveseļošanas metodes. Lietošu tās sev un saviem tuvajiem, nealkstu atveseļot cilvēkus, lai gan attīstot savas prasmes, to, protams, var darīt.

Bet vispirms treniņš uz savu dzīvesbiedru.

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzy 15. novembris 2019 13:38 pece

Es nenoliedzu rietumu medicīnu. Ir vesela kaudze lietas, ko risināšu tikai tā. Bet šajā gadījumā piekrītu, ka ja nedarbojas shēma, tad vismaz neiroloģijā pieredzēju, ka tie speciālisti nezin ko īsti darīt. Diemžēl sakrita arī tā, ka mēneša laikā dažādu iemeslu dēļ bija 3 ārstējošie ārsti. Vislabākā bija 2. un viņa vistuvāk tika problēmai,bet viņai aizgāja bebja gaidīšanas atvaļinājumā. Pēdējā jaunā dāma uz visu izmeklējuma pamata neko nevarēja ne saprast, ne patiekt un kamēr gaidīja profesora slēdzienu pat nelikās īsti zinis par pacientu.

pece 14. novembris 2019 10:35

Veseļojās!

Jebrukā profesijā ir Speciālisti un speciālsti - vieni visu dara pēc labākās sirdsapziņas, citi kaut kā un kaut ko dara. Daļa no ārstiem ir spējīgi rīkoties vien pēc iemācītām shēmām, kas der lielākajai daļai, bet nespēj neko paveikt, ja izrādās, ka shēma uz konkrēto gadījumu nedarbojas. Visu cieņu Speciālistiem, kuri iedziļinās un mēģina atrast un atrod risinājumus.

Rietumu medicīnas kārtībai nav ne vainas, ja vien tajā tiešām stiprais un kopbildi savelkošais posms - ģimenes ārsts, dažādu iemeslu dēļ nebūtu tik vājš.

ilzy 13. novembris 2019 13:40 Linduchy

Paldies. ;)
Eu, man kaut kur pazudusi 1/3 no raksta beigām, bet varbūt labi ka tā, būs kā ievads jaunai nedēļai.

Linduchy 13. novembris 2019 13:00

Veselību un izturību jums abiem! (hug)