Lolita Neimane: Organisma attīrīšanai nav nekā labāka par ūdeni!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. septembris 2013 06:26
3341

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku interesējas par sava organisma attīrīšanu no kaitīgajām vielām un atkritumproduktiem, izmēģinot visdažādākās procedūras, kas mēdz būt gan dārgas, gan pat nepatīkamas. Speciālisti atgādina - laiku laikos nekas labāks par ūdeni organisma attīrīšanai mākslīgi izgudrots nav!

"Ūdenim ir daudz funkciju: tas uztur organismā līdzsvaru jeb homeostāzi, nodrošina daudzu vielu uzsūkšanos, dzesē organismu, veic barības vielu transportu uz šūnām. Tam ir vēl kāda funkcija - atkritumproduktu izvade no organisma. Mēs zinām, ka savs ķermenis jāmazgā ar ūdeni, nevis ar kafiju, tēju vai limonādi, taču mēdzam piemirst, ka arī organisma attīrīšanai vislabākais ir tieši ūdens, nevis jebkāds cits dzēriens," teic dietoloģe Lolita Neimane.

Lai kā mēs vēlētos, 21. gadsimtā nav iespējams pilnībā izvairīties no kaitīgām ietekmēm - ar pārtiku un gaisu organismā nokļūst liels daudzums kaitīgu vielu. Savu artavu piemet klāt arī mazkustīgs dzīvesveids, sēdošs darbs nevēdinātās telpās, nepareizs uzturs, kā arī pastāvīgs stress. Savukārt ikdienas spriedzi daudzi cenšas kliedēt ar alkohola, nikotīna vai vēl spēcīgāku "antidepresantu" - narkotiku un dažādu medikamentu palīdzību.

Mūsu organisms, kas ir brīnišķīga un sarežģīta pašregulējoša sistēma, pats vairs nevar tikt ar visu galā, īpaši, ja dzīvojam ne pārāk veselīgu dzīvesveidu. Nereti, dzirdot vārdus "organisma attīrīšana", cilvēkam automātiski nāk prātā kādas nepatīkamas procedūras un mokošas diētas. Tomēr ir kāds veids, kā attīrīt organismu bez jelkādas īpašas papildu piepūles - ar ūdens palīdzību un par to vajadzētu atcerēties ne tikai kampaņveidīgi, bet gan katru dienu.

Gluži tāpat, kā mēs katru dienu mazgājamies, arī organismam vajag kārtīgu "dušu", kas to iztīra. Nātrija hidrogēnkarbonātu saturošs minerālūdens labi izvada toksīnus, kā rezultātā noris organisma attīrīšanās un uzlabojas pašsajūta.

Sārmainos minerālūdeņus, pirmkārt, vajadzētu lietot, lai atbrīvotos no diskomforta un smaguma sajūtas kuņģī, īpaši, ja ieēsts pār mēru. Šim nolūkam īpaši ieteicams dabīgais minerālūdens "Borjomi" ar vulkāniskās izcelsmes minerāliem, īsta dabas dāvana, gluži kā radīta tam, lai cilvēka organisms attīrītos un atjaunotos.

Pirmo reizi veicot attīrīšanas kursu, speciālisti ieteic nedēļas garumā dzert minerālūdeni vairākas reizes dienā pusstundu pirms ēšanas, daudzumu aprēķinot pēc formulas - uz katru svara kilogramu septiņi mililitri minerālūdens. Nākamajās reizēs ūdens daudzums jāsamazina apmēram uz pusi. Vakarā ūdeni nevajag dzert vairāk par pusglāzi. Attīrīšanās kursu ieteicams veikt reizi mēnesī.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 13. septembris 2013 13:37

Cik labi, ka vairāk tādu rakstu par atgādinšānu vairāk dzert ūdeni... man ar to tā pašvakāk, diezgan reti dzeru tīru ūdeni, parasti šķidrumu uzņemu no tējām&co... :$ Vakardien Linduchy raksta dēļ izdzēru krūzi ūdens, šodien Neimanes dēļ... a vispār vajag piespiesties kaut kā vairāk uzņemt tīru ūdeni.

Starpcitu, ļoti žēl, ka pazuda no pārdošanas tas siers Belette, ko reklamēja Neimane, atminos skolas laikā man tas bija mīļākais krēmsiers.

Rebeka 13. septembris 2013 12:58 DIO

Tu maliet pārprati :) Ūdeņi mums ir dažādi veidi, dzeramais ūdens, minerālūdens (ar minerāliem sastāvā) un avota ūdens. Minerālūdens nav obligāti gāzēts.

Cerīte 13. septembris 2013 11:47

Man garšo Boržomi,bet ne tādos kvantumos.Dzeru ūdeni un zāļu tējas.

VIT@ 13. septembris 2013 09:29

Minerālūdens???? Nu nē, tikai tīru ūdeni, vasarā patīk auksts, bet vēsākam laikam iestājoties, dzeru istabas temperatūŗas ūdeni, 3-4L dienā, NEGĀZĒTU!

pece 13. septembris 2013 07:59

Ūdens jau gadiem ir mans draugs. Lai ar citiem ēšanas paradumiem reizēm iet visādi, tad ūdens ir savā vietā.

lotte 13. septembris 2013 07:37

Ūdeni iemācījos dzert šogad, tagad tas jau kļuvis par labu ieradumu. Bet Borjomi gan nevaru dabūt iekšā, kāpj atpakaļ :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam