Limfu cirkulācija – ar vienu šāvienu vesels zaķu bars!

SkarletaK
SkarletaK 7. oktobris 2013 00:00
9055

Man uzdāvināja procedūru par kuru līdz šim neko īsti nezināju. Esmu pilnīgi un galīgi apmierināta – labākā dāvana, kuru atceros!

Tātad. Pierakstījos pa norādīto telefona numuru, saņēmu info, kas jāņem līdzi un sarunātajā dienā, mazliet pameklējot un pamaldoties, atradu jauku un omulīgu, mazu saloniņu. Tur mani sagaidīja ļoti laipnas meitenes un interesantas iekārtas. Pirms uzsāku kaut ko darīt (jo, kā izrādās, te strādās divi – es un „ruļļu mašīna”) jaukās meitenes mani nomērīja, nosvēra, izprašņāja par manām vēlmēm un problēmām un……sākām „šaut” manus zaķus. 

Interesantās iekārtas ir kā lieli klubkrēsli, pa kuriem griežas daudz, daudz mazas koka (nevis plastmasas - ekoloģiski! J) bumbiņas un man tikai atliek piespiest tām vajadzīgi ķermeņa daļu (viss ir ieprogramēts pa sekundēm!), kura ir ievadīta programmā, un bumbiņas sāka mani masēt, rullēt, dzenāt manus limfu šķidrumus pa organismu. SUPER! Bumbiņas stundas laikā izdara to ko masieris ar rokām varētu izdarīt 3 stundu laikā (zaķis nr.1). Turklāt no iekšpuses nāk infrasarkanais starojums, kas uzsilda masāžas zonu, padarot šo procesu efektīvāku.

20131007111710-38092.jpg

Radās jautājums – kas ir limfi, kāda ir to nozīme, ko tāda dzenāšana var man palīdzēt? Parakņājos internetā un atradu, ka limfātiskā sistēma papildina sirds un asinsvadu sistēmu un atbild par šūnu un audu vielmaiņu un attīrīšanos. Limfa ir šķidrums, kas lielākoties sastāv no ūdens. Tomēr šī ūdens substance ir piepildīta ar šūnu darbības atkritumiem, vēl limfa satur baktērijas un toksīnus. Normāla limfātiskā cirkulācija nodrošina labu audu barošanu un patstāvīgu šūnu vielmaiņu. Taču, ja tā ir traucēta, pasliktinās vispārējais organisma stāvoklis un līdz ar to - arī ārējais izskats. 

Mana problēma ir tāda (jeb BIJA tāda…), ka esmu nometusi svaru, notievējusi un mani neapmierina mana ādas kvalitāte – pati esmu slaida, bet āda karājās kā peļu vēderiņi…..neglīts vēders un dibens pazudis. Kājas tievas, bet uz tām redzama tāda kā celulīta „apelsīna miza”.

Pēc pirmās procedūras sāpēja visas maliņas. Sāpēja izturami, pat patīkami, nevis neciešami. Jutos kā izrullēta caur veļas rulli. Bet man tas patika! Jo jutu, ka viss notiek! Vienubrīd no rullēšanās man pat sareiba galva un dzert ūdeni gribējās visu laiku. Meitenes man paskaidroja, ka tas IR NORMĀLI, jo organisms, kas visu laiku snaudis pēkšņi tiek iekustināts un tas viņu šokē un reakcijas var būt dažādas. Iebildu, ka mans organisms nemaz nav tā snaudis, jo tomēr cenšos pāris reizes nedēļā pavingrot, šad tad paskriet vai pabraukt ar riteni. Bet izrādās, nē, tas ir pavisam kas cits. Te tiek darbināti pavisam citas lietas – limfa un muskuļu ārējais slānis (zaķis nr.2). Mājās braucot, vēl ilgi jutu siltumu, kas virmoja, cirkulēja pa visu ķermeni un jutu nevis nogurumu pēc garās darba dienas + procedūra, bet gan tonusu – jutos vienreizēji mundra (zaķis nr.3).

Trešās procedūras dienā man bija PMS sindroms – jutos liela, resna miesa ar uzpūstu vēderu. Tā jūtos vienmēr un tas šajās dienās mani iedzen depresijā. Pēc rullēšanās pazuda mana smagā sajūta. Es aizmirsu savu PMS!!!! ( zaķis nr.4) Jutos kā sniegpārsliņa. 

Sākot ar ceturto procedūru tiek jau piemērots pilnīgi individuāls režīms katram pēc vajadzības. Man uzregulēja tā, lai paliktu stingrāks apakšējais vēderiņš un paceltos uz augšu nošļukušais dibentiņš. Kamēr veicu savas darbības, parunājos ar citām meitenēm ( no 20 līdz 70 ). Daudzas jau nāk krietnu laiku un ir tikušas vaļā no daudzām sliktām lietām – viena ir atbrīvojusies no pastāvīgām galvassāpēm (zaķis nr.5), viena atbrīvojusies no 16cm apkārtmēra (zaķis nr.6), viens puisis (!!!) ārstē savu kāju tūsku (zaķis nr.7), cita norullējusi celulīta dupsi (zaķis nr.8) un tagad ik pa laikam ierodas uzturēt formu, jo vienkārši nevar dzīvot bez šīm sajūtām ko sniedz šī masāža. Mjā….var rasties atkarība, jo pēc procedūras jūties kā bērzs pavasarī – jūti kā pa tevi plūst dzīvības sulas un attīra tevi no visiem sārņiem! (zaķis nr.9)

Vienā nodarbībā biju kopā ar māmiņu, kas pēc dzemdībām vēlas ātrāk atgūt savu iepriekšējo izskatu. Bebītis turpat bakus vāvuļoja. Un man šķita, ka tas ir forši, ka sieviete var atnākt kopā ar mazu bērniņu, ka nav jādomā kam to atstāt pieskatīt uz procedūras laiku (zaķis nr.10).

20131007112042-46265.jpg

Ak! Aizmirsu pateikt kur es biju – tā ir FIGURA LINE, kas atrodas Jēkaba kazarmās, pēdējās kāpnes pie pulvertorņa, otrajā stāvā. Esmu bijusi uz daudzām procedūrām – uz masāžām, uz gaisa zābakiem, uz bankām. Vispār esmu diezgan liela skeptiķe un mani grūtu pārliecināt, ja efektu pati neizjūtu uz savas ādas. Bet šitā lietiņa man šķiet visefektīvākā un tāpēc nav žēl naudiņu (nav pārāk lēti, bet nav arī neiespējami), jo jūti rezultātu + patīkama individuāla attieksme patīkamā gaisotnē. Par dāvanu biju priecīga un tagad pati šad tad apmeklēšu šo vietu un iesaku arī citiem pamēģināt (jau aizvestas vairākas draudzenes!), jo šitā lietiņa „rullē” ! Pēc pēdējās procedūras ievēroju, ka man gredzeni krīt nost no pirkstiem! Tas nozīmē, ka rokas bija nedaudz uzpampušas, bet iekustinot limfu šķidrumu tūska pazuda. Turklāt, kā uzzināju, vairākas manas „rullēšanās” kolēģītes pēc profesijas ir ārstes (viena terapeite, otra ginekologs). Tas mani pārliecināja! Ārsti neies uz tādām lietām, kas apšaubāmas, kaitīgas un no kurām nav jēgas. Tāpēc, meitenes, ja pašas sevi nemīlēsim, citi arī mūs nemīlēs! Šaujam zaķus! 

 

Vairāk par salonu, kuru apmeklēju var lasīt http://www.figura-line.lv/.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sintiks 28. februāris 2017 21:03

Paldies par pieredzes stāstu. Ļoti noderīgs. Kā Jums izdodas būt TIK LABĀ formā, neskatoties, atvainojiet, uz vecumu?

SkarletaK 10. oktobris 2013 22:55 krx

abonaments 8 reizēm 84.00 Ls, 12 reizēm 105.00 Ls. Salona darbinieces ir ļoti pretimnākošas un ļauj arī abonamentu maksāt pa daļām. Līdz ar to šī maksa jau ir cilvēcīga un nav uzreiz jāiegulda liela summa. Cik zinu šonedēļ ir akcija 20% atlaide. Un, cik zinu, ja nesanāk visas reizes izņemt abonamentā norādītajā laikā, to var mazliet "pastiept" garumā. Tāpēc jau man arī tur patika, ka visu cilvēcīgi var sarunāt. Nav augstprātīga attieksme. Nu tāda - saprotoša.

KRX 7. oktobris 2013 23:15 SkarletaK

Varētu uzzināt, kādā cenā šī procedūra ir lielpilsētā?

SkarletaK 7. oktobris 2013 20:47 cerite

Nemāku teikt par visiem ārstiem, un ko viņi paši dara vai nedara. Zinu divas kas iet uz turieni un viss. Gaisa zābaki iedarbojas tikai uz limfiem un dara to mērenāk. Šitie ruļļi ir agresīvāki, iedarbība spēcīgāka, turklāt iedarbojas arī uz muskuļiem. Gaisa zābakos kients vnk guļ, bet ruļļos jādarbojas arī pašam - jāberzējas, jāspiežas pie bumbiņām. Tāpēc efekts ir iedarbīgāks. Kam patīk slinkot, tas var iet uz "zābakiem" un līdzīgu efektu panākt 3 x ilgākā laika periodā ( varbūt!....). Katrā ziņā ar "zābakiem" es savu vēderu diez vai tik ātrā laikā uzlabotu un vai vispār uzlabotu. Piemēram man "zābaki " sāpēja vairāk kā šitie ruļļi. Man nepatika.

Emmy 7. oktobris 2013 16:32 krx

Es kā reizi domāju ka ir pa mazu,sestdienās vajadzetu aiziet vēl papeldēt...ja jau sāp viss,tad sāp:D

KRX 7. oktobris 2013 16:17 Ema

Tu jau ej trxēties :D ka nav pa daudz.

Emmy 7. oktobris 2013 15:01 krx

Iesim kopā rullēties:D?

Rebeka 7. oktobris 2013 15:00 cerite

:D :D :D (Y)(Y)(Y)

Cerīte 7. oktobris 2013 14:43 Rebeka

Labi-atvainojos par savu neuzmanību tajā rubriku lietā.Cerams ,ka Tev ir mātes gēni(Y)(Y)(Y)(Y)

KRX 7. oktobris 2013 13:58 Kristiāna2

:D nu, to es zinu, ka cita vieta :D
Kaut kāda briesmīgi aizdomīgi zema cena tikai...

Kristiāna2 7. oktobris 2013 13:34

Izskatās, ka ruļļi tie paši , tikai cits salons un cita vietā.

KRX 7. oktobris 2013 12:56

Vai šitas varētu būt tas pats? http://www.ventasbalss.lv/adverts/view/186987

Kristiāna2 7. oktobris 2013 12:42

Es par šo arī biju dzirdējuis ļoti labas atsauksmes un tāpēc arī pati izmēģināju. Pēc intensīvas 2 mēneša iešanas dabūju no katras ciskas nost 2,5 cm. Saņemšos un uzrakstīšu arī savu pieredzi.

Kerstyna 7. oktobris 2013 10:30

Labi uzrakstīts :)

Cerīte 7. oktobris 2013 10:02 Rebeka

NU,NU

Rebeka 7. oktobris 2013 09:32 cerite

Nav smags :D Uzdāvinājām iespēju iziet kursu bez maksas, ar norunu, ka pastāstīs un padalīsies ar gūtajiem iespaidiem par to SK bloga veidā. Šis ir pie rubrikas - personīgā pieredze. :)

Cerīte 7. oktobris 2013 09:13

Smags reklāmraksts.Un ja kas tad ārsti vairāk ciena citu limfodrenāžas veidu,kuru atbalsta ari asinsvadu ķirurgi-t.s. gaisa zābakus

KRX 7. oktobris 2013 08:04

Izskatās pēc reklāmas :) Bet, gan jau lielai daļai palīdz un patīk.

Aggie 7. oktobris 2013 00:30

Super... man ar derētu...