Lieldienu dāvanas,smukas kājas

Autors: hiperkeri, 2017. gada 16. aprīlis, 12:51:24
Lieldienu dāvanas,smukas kājas

Čau,dāmas! Šodien pati nāku kā Lieldienu dāvana, jo gribu saņemties uzrakstīt kaut ko arī pa vidu saviem blogiem tādu beztēmīgu- nu,kā jau man kādu laiku atpakaļ sanāca. Tad es jūtu- o,tas ir mans- īsti nevajag iespringt ne pie domāšanas,ne rakstīšanas,viss sanāk dabīgi un raiti. Un tā es vairāk iepazīstu arī jūs, jo ne katram ir interese skatīties uz manu siekalošanos uz nākamo lūpu krāsu toni vai acu ēnu. Vai tonālo krēmu,kas ir mans jājamzirdziņš testēšanas jomā jau sen,hihi:D

Lai gan jāsaka, ka esmu uzņēmusies daudz ko testēt. Un ar lielu entuziasmu,tāpēc arī tuvākajā laikā viskautkas būs par šo žanru.

Jo man patīīīīīīk

Labi. 

Šodien mazs grūtnieču blogs. Ja jau par tām Lieldienolām,tad jau.

Daudzi pukojas par dzīvi laulībā (un lasot žurnālu Mans mazais, tas tomēr daudzās intervijās ir jūtams),taču es pašlaik dzīvoju diezgan lielā bardakā remontējoša dzīvokļa perimetrā, gaidu bēbi un sajūtas ne vienmēr ir tikai saulainas,bet varu teikt tikai to foršāko un labāko- viss interesantākais patiešām nāk tikai pēc kāzām. Jau domājam,ko darīt četrdesmitgadnieku krīzes laikā- brauksim uz siltām zemēm! Tagad neesam daudz ceļojuši,sapratām- uzvilksim nepiedienīgas drēbes (jo tas vecums to pieprasa,hihi:D )un laidīsim dupšus sauļot kaut kur pie zilas,zilas jūras. Un eksplorēt džungļus.Un Islandi.

Tikmēr,kamēr sapņoju, labi, ir jau arī uz zemes jānolaižas.

Uz darbu vēl jāiet. Man liekas,ka daži mani kolēģi nemaz nezina,ka esmu stāvoklī. Katru otro dienu esmu citāda:D

Bildes no šīs nedēļas- man tagad jau 21 nedēļa

20170416123313-71239.jpg

20170416123328-44439.jpg

Šai kleitai ir visai nodevīgs zebru raksts. Izskatos pat ne tik liela:D

20170416123404-94271.jpg..kā te:D

20170416123425-98782.jpg

Izrādās, šādi peplum topiņi vispār ir kosmoss!Te jau ne tikai punci paslēpsi:D

20170416123506-43125.jpg

:D

Nu tā!
Un

Esmu iepazinusies ar kompresijas zeķēm!
Pirms nedēļas sākās tas ,kam jānotiek- liels,liels nogurums uz kājām,nu tad beidzot ņēmu savu recepti,kas bija šim nolūkam gulējusi jau gadu- visi mēri man bija, nu tad- ņēmu un pasūtīju. Diezgan labi izvēle,teikšu!

Jā,pirms gada jau plānojām bēbi un profilaksei aizgāju pārbaudīties(zinot ģimenes vēsturi,no varikozēm neizvairīties),doktors nomērīja un slodzes gadījumiem uz kājām un otrajam  trimestrim sazīmēja man medicīniskās zeķes. Vispār,kāju pārbaude nav nekas traks un dod lielu mieru. Jā,tas ir par maksu- zem50 eiro,taču es ik pa brīdim epastā saņemu visādas ziņas,ka Mauriņa centram esot atlaides un,vienvārdsakot,viss notiek. Tā nu šādā atlaižu gadījumā es arī to izmantoju,atļāvos,un,starp citu,arī tagad savu zeķu pāri nopirku ar reālu 15 eiro atlaidi. Nauda tomēr!

Santīmu nekrāsi,pie lata netiksi,kā saka.

Jo ,trakums, labas zeķes maksā ap 70 eiro! Tās gan ir derīgas pusgadu,un tas atsver visas manas zeķbikšu izmaksas tik un tā:D:D Tā kā- nav,ko čīkstēt:)

Ka kādai interesē- pasūtīju internetā www.ameda.lv (jo es visu rītu noskraidīju Jelgavas adreses,lai atrastu uz vietas, bet vienā salonā bija jāpasūta un jāgaida nedēļa!(un gaidīt man nepatīk), bet otrs veikals tajā pat rītā pārcēlās uz citu adresi. Nospļāvos par izniekotu rītu un ātri vien darījums internetā tika veikts. Un ziniet,atnāca pēc 2 dienām,nevis nedēļas.

Tā jau ir,tikko gribi kaut ko kārtīgi darīt,tad dari pats.

Nu un viņi malači,par brīvu kurjers un vēl līdzi tāds ļoti devīga izmēra paraudziņš ar tīrāmo līdzekli zeķēm. Foršs serviss!

20170416124419-92248.jpg

Iekšā ir ar grāmatiņas ar piedāvājumu, ieteikumiem,kā lietot,kopt. Jāsaka-kurš tik tiešām vienatnē spēj tās uzvilkt ar gumijas cimdiem? Nezinu,bet mēs ar vīru 5.rītu cīnāmies pa 5-10 minūtēm:D:D:DBet pēc tam ir labi,neko sliktu nevaru teikt. Visu pusgadu tā arī nostaigāšu! Pēc pirmajiem testiem- nu ir,ir vieglāk! Man gan vienu dienu kāja sāpēja, bet tas nu ir čē pē,nevis norma. Citās dienās ir nesalīdzināmi vieglāk. Varu priecāties,ka nav man ne tūska,ne redzami asinsvadi, varbūt pateicoties zeķēm,tas tā arī paliks.

20170416124724-30158.jpg

Galvenais,ka pašas zeķes neglītas nav, jūtos forši ar savām porcelāna kājiņām.

Jāsaka, ka man nebija augstas ekspektācijas, man bija doma,ka zeķes noteikti būs šaušalīgi tumšas,biezas un smagnējas, bet tagad gribas teikt- nēsāšu cauri pavasarim un vasarai svilpodama! Nākammēnes būs jāiet iepirkt kāda skaista uzaujama kurpe,jo gribas smuki sagaidīt siltos mēnešus,tā kā- pagaidām manas takas izskatās saulainas:)

Vēlu,lai katrai tā būtu,kam ir kāda problēma sastopama- no dakteriem patiešām baidīties ir jancīgi. Mums tie nerviņi ir jāsaudzē un tad viss ir desās:)