Lāsīte pie lāsītes un kāds ir rezultāts.

Autors: nosiguldas, 2013. gada 18. oktobris, 14:10:25
Lāsīte pie lāsītes un kāds ir rezultāts.

Sākšu ar to, ka ļoti mīlu jūru un man patīk baseins, bet.....

Es neprotu peldēt un ūdens man vienmēr ir par aukstu, tapēc vienīgais baseins, kas man der ir grūtnieču. Tā arī sanāca, ka jaukas ūdens procedūras es pieņēmu tieši grūtniecības laikā. Tam iemesls bija liekas svars un iespēja atpūtināt kājas un muguru. Tā kā mans uzdevums bija nepieņemties svarā ne pa gramu, kopā ar ēdiena diētu, mulberī uztura bagātinātāju, es katru nedēļu soļoju uz baseinu. 

Meitenes, tas patiesi bija kaut kas, veselu stundu planē uz dēlīša kā valis.

Mēs vigrojām peldējām un stunda paskrēja kā viena minūte. Tā kā es to darīju kompleksā, nevaru pateikt cik kg tas paņēma no mana svara, bet sajūtas bija patiesi neatkārtojamas.

Tā kā subjektīvu iemeslu dēļ es tagad nepeldu, nolēmu, ka svara un ēstgribas ierobežošanai jāsāk dzert ūdens. Līdz tam es ar ūdens dzeršanu neaizrāvos un man likās neiespējami, ka var izdzert dienā divus  litrus.

Bet kā sevi pieradināt un neaizmirst, ka ūdens jādzer. Ņēmu lapiņu un sarakstīju laikus , pulksteni ik pēc 2. stundām un pielīmēju pie datora. Kā iedzert ūdeni, sapratu, ka tāpat iekšā nedabūšu. Pamēģināju apelsīnu, tas nebija dzerams, tad pārgāju uz citronu. Mēneša laikā atteicos no grafika un citrons arī vairs nav nepieciešams. 

Tagad par ūdeni atceros pati. Esmu pārliecinājusies, ka pirms ēšanas izdzertā ūdens glāze ievērojami samazina velmi pārēsties un tas arī bija manu pūļu mērķis. 

 

 

Blogu konkurss : Tievējam veselīgi